Doučování francouzštiny

Vyberte si českého lektora nebo rodilého mluvčího – všichni prošli přísným výběrovým řízením a mají příslušné vzdělání a praxi.

Francouzština je celkem obtížný jazyk, ale nutno podotknout, že velká část mezinárodních slov má svůj původ ve francouzštině. Francouzština je oficiálním jazykem ve 29 zemích světa. Počet lidí hovořících francouzsky je více než 200 milionů.

Pokud hledáte pro své dítě kvalitní doučování francouzského jazyka s individuálním přístupem a s rychlými viditelnými pokroky ve studiu, jste na správné adrese.

Hledáte to pravé doučování francouzštiny?

Pak jste tu správně!
Učitel se plně přizpůsobí Vašim potřebám a sestaví pro Vás plán výuky „na míru“. Zaměří se především na oblast, ve které má student rezervy, např. rozšíření slovní zásoby, gramatika, živá konverzace a podobně.

S čím Vašim dětem můžeme pomoci:

• Příprava na maturitu z francouzštiny
  • Zlepšení známky na vysvědčení
  • Příprava na přijímací zkoušky a další testy francouzštiny
  • Příprava na reparát
  • Zlepšení jazykových znalostí francouzštiny před odjezdem na studium v cizině

Naši učitelé a učitelky francouzštiny probírají systematicky školní látku (gramatiku, porozumění textu a jeho vyprávění, psaní slohů, maturitní otázky), důkladně ji procvičují a připraví studenty a žáky na písemky a zkoušky.

Kvalitní doučování za přijatelnou cenu:

Neplatíte za studenta, ale za lekci. Možnost soukromých hodin i pro více studentů za stejnou cenu.

• 300 Kč / 60 min s českým lektorem

Výhody doučování francouzského jazyka u nás:

• Výběr vhodného učitele a zajištění potřebného doučování „na míru“
  • Zázemí velké úspěšné jazykové školy s mnohaletými zkušenostmi
  • Sestavení plánu výuky a dohled
  • Garance výsledků
  • Místo výuky dle domluvy na předem sjednaném místě

Kontaktujte nás pro jakýkoli dotaz nebo objednávku:

• Volejte na tel: +420 225 000 666
  • Odešlete e-mail na: crm@presto.cz
  • Přijďte osobně: Na Příkopě 31, Praha 1
  • Zašlete nám nezávaznou objednávku a my se Vám ozveme!

NezávAzná objednávka

* cena obsahuje i dojíždění lektora, přípravu lektora, pravidelné testování a reporting  (dojíždění lektora nad 30 min z centra nebo využití učeben jazykové školy je za poplatek)