Doučování španělštiny

Vyberte si českého lektora nebo rodilého mluvčího – všichni prošli přísným výběrovým řízením a mají příslušné vzdělání a praxi.

Španělština je po mandarínské čínštině a angličtině třetím nejrozšířenějším jazykem na světě. Španělsky hovoří kolem 400 miliónů obyvatel planety. Je úředním jazykem nejen ve Španělsku, ale i v mnoha státech Jižní a Střední Ameriky.

Pokud hledáte pro své dítě kvalitní doučování španělského jazyka s individuálním přístupem a s rychlými viditelnými pokroky ve studiu, jste na správné adrese.

Hledáte to pravé doučování španělštiny?

Pak jste tu správně!
Učitel se plně přizpůsobí Vašim potřebám a sestaví pro Vás plán výuky „na míru“. Zaměří se především na oblast, ve které má student rezervy, např. rozšíření slovní zásoby, gramatika, živá konverzace a podobně.

S čím Vašim dětem můžeme pomoci:

• Příprava na maturitu ze španělštiny
  • Zlepšení známky na vysvědčení
  • Příprava na přijímací zkoušky a další testy španělštiny
  • Příprava na reparát
  • Zlepšení jazykových znalostí španělštiny před odjezdem na studium v cizině

Naši učitelé a učitelky španělštiny probírají systematicky školní látku (gramatiku, porozumění textu a jeho vyprávění, psaní slohů, maturitní otázky), důkladně ji procvičují a připraví studenty a žáky na písemky a zkoušky.

Kvalitní doučování za přijatelnou cenu:

Neplatíte za studenta, ale za lekci. Možnost soukromých hodin i pro více studentů za stejnou cenu.

• 300 Kč / 60 min s českým lektorem

Výhody doučování španělského jazyka u nás:

• Výběr vhodného učitele a zajištění potřebného doučování „na míru“
  • Zázemí velké úspěšné jazykové školy s mnohaletými zkušenostmi
  • Sestavení plánu výuky a dohled
  • Garance výsledků
  • Místo výuky dle domluvy na předem sjednaném místě

Kontaktujte nás pro jakýkoli dotaz nebo objednávku:

• Volejte na tel: +420 225 000 676
  • Odešlete e-mail na: crm@presto.cz
  • Přijďte osobně: Na Příkopě 31, Praha 1
  • Zašlete nám nezávaznou objednávku a my se Vám ozveme!

NezávAzná objednávka

* cena obsahuje i dojíždění lektora, přípravu lektora, pravidelné testování a reporting  (dojíždění lektora nad 30 min z centra nebo využití učeben jazykové školy je za poplatek)