Jazykové kurzy

Věděli jste, že...

Do roku 2013 jsme vkročili s téměř 1000 běžícími jazykovými kurzy

Naše jazyková škola nabízí rozmanité jazykové kurzy.

Pro potřeby firem, které chtějí zlepšit jazykové znalosti svých zaměstnanců, nebo hledají možnost užitečných benefitů pro zaměstnance, nabízíme firemní jazykové kurzy přesně podle potřeb a přání Vaší společnosti.

Pokud byste se chtěli naučit nový jazyk, oprášit zašlé znalosti, nebo prohloubit Vaše dosud nabyté znalosti ze světa jazyků, neváhejte využít našich kurzů pro veřejnost.

Máte své specifické cíle a přání ohledně jazykové výuky? Potřebujete jazykový kurz, který se přizpůsobí Vám a ne Vy jemu? Právě pro Vás máme v nabídce individuální výuku.

Hledáte možnost jazykové kurzy, ve kterých byste se mohli naučit cizí jazyk potřebný pro Vaši profesi? Pak se můžete vybrat z našich profesních kurzů, kde se věnujeme výuce jazyků z hlediska Vámi vybraného oboru.

Pokud jste právě dokončili střední školu a chtěli byste si prohloubit a zdokonalit Vaše jazykové znalosti, složit mezinárodně uznávanou jazykovou zkoušku, nebo si prostě prodloužit studentský život, pak je tu pro Vás možnost využít našeho pomaturitního studia.