Služby - jazykový audit

Věděli jste, že...

Právě jsme získali zakázku na realizaci jazykového auditu pro společnost Walmark, která působí v celém evropském regionu.

Máte zájem o přesné určení jazykových znalostí Vašich zaměstnanců? Nabízíme Vám jazykový audit.

Potřebujete rychlé zhodnocení jazykové úrovně Vašich zaměstnanců? Zdarma Vám poskytujeme možnost otestovat si své jazykové znalosti v našem on-line testu, který nabízíme pro angličtinu, němčinu, francouzštinu, italštinu, němčinu, španělštinu, ruštinu a češtinu pro cizince.

Chcete rychlost a přesnost? Doplňte náš on-line test telefonickým auditem, ve kterém naši zkušení metodici ohodnotí i konverzační dovednosti Vašich zaměstnanců.

Pokud preferujete opravdu hloubkový jazykový profil Vašich zaměstnanců, pak Vám doporučujeme využít komplexního jazykového auditu, při kterém jsou naprosto přesně testovány všechny aspekty jazyka – konverzace, poslech, gramatika, slovní zásoba, čtení a psaní. Na základě výsledků jazykového auditu Vám navrhneme strukturu jazykové výuky přímo "na tělo", rozřadíme studenty do skupin a nastavíme obsah, intenzitu cíle a plány výuky tak, aby byla co nejefektivnější.

SERR – Společný evropský referenční rámec pro jazyky

Veškeré výsledky zpracováváme dle mezinárodně uznávané stupnice znalostí - SERR (A1 – C2).

Máte zájem? Odešlete nám rychlý dotaz!

required: povinný údaj
required: povinný údaj
required: povinný údaj
Oblast:
 
 
 
 

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty na telefonním čísle +420 225 000 666 nebo na e-mailové adrese crmpresto.cz.