Lektoři

Úspěšnost našich studentů pomaturitního studia u PET a FCE byla v minulých 3 letech 100%

V pomaturitním studiu vyučují profesionální, zkušení a přátelští čeští lektoři i rodilí mluvčí, kteří splňují přísné kvalifikační požadavky JŠ Presto a vyhlášky o pomaturitním studiu. Naprostá většina našich lektorů pomaturitního studia s námi spolupracuje již několik let, a proto jsou zárukou kvalitní výuky a spokojených studentů.

U všech českých lektorů garantujeme vysokou profesionalitu zaručenou vysokoškolským vzděláním v oblasti jazyků a praxe ve výuce. Čeští lektoři vyučují jazyk v celé jeho šíři a pestrosti se zaměřením na gramatiku a slovní zásobu. V hodinách procvičují všechny aspekty jazyka, tj. mluvení, poslech, psaní, slovní zásobu i gramatické vazby.

Rodilí mluvčí v konverzační části učí studenty hlavně plynule a přirozeně konverzovat na nejrůznější témata a pomáhají studentům převést získané poznatky do praktické a efektivní komunikace. Všichni rodilí mluvčí jsou zkušení lektoři, kteří se specializují na výuku jazyka pro česky mluvící studenty, a tak dobře znají konkrétní obtíže českých studentů a umí s nimi efektivně pracovat.

Český lektor a rodilý mluvčí spolu úzce spolupracují a výuka má ucelený charakter. Kvalita výuky je pravidelně monitorována odborníky na jazykové vzdělání z našeho Metodického oddělení, kteří také průběžně pracují na dalším zvyšování kvalifikace našich lektorů formou metodických seminářů a workshopů.

Konzultace pro zájemce o studium zdarma

Naši metodici či lektoři jsou Vám kdykoli plně k dispozici pro konzultace či pomoc týkající se jazykového vzdělávání. Nejste si jisti gramatickou záludností? Potřebujete se dozvědět nejlepší tipy pro přípravu na jazykové zkoušky? Váháte, zda Vám jazykový pobyt v cizině pomůže rychle zlepšit Vaše komunikativní dovednosti? Či byste si jen rádi popovídali v cizím jazyce? Neváhejte a s důvěrou se obraťte na náš zkušený tým. Stačí poslat e-mail na  nebo si domluvit schůzku přímo v budově jazykové školy.

Objednat kurz