Lektoři

O tom, že jste si vybrali správně, se nejlépe přesvědčíte na naší ukázkové hodině zdarma. Stačí zavolat na recepci a domluvit si termín.

V našich kurzech učí přátelští, kvalifikovaní a zkušení čeští i zahraniční lektoři:

• naučí Vás cizí jazyk od začátečníků až po pokročilé
  • naučí Vás bezproblémově používat cizí jazyk v běžných životních i pracovních situacích
  • připraví Vás na úspěšné složení mezinárodních zkoušek
  • .... a díky kterým budete na naše kurzy chodit s radostí

Všichni naši lektoři:

• prošli přísným výběrem, při kterém museli ukázat své vzdělání,  lektorské schopnosti, dokonalou znalost cizího jazyka a také přátelskou a milou povahu
  • vyučují s radostí a energií, protože učení je nejen jejich povoláním, ale také jejich koníčkem
  • splňují kvalifikační požadavky Asociace jazykových škol a agentur, které jsme členem (AJŠA)
  • umí udělat hodiny přínosné a zároveň i zábavné

Čeští lektoři vyučují většinou nižší úrovně, aby studentům mohli v případě, že potřebují, pomoci s vysvětlením gramatiky či nových slovíček česky. Čeští lektoři přesně vědí, co je při studiu cizího jazyka pro české studenty obtížnější a mohou tak lépe pomoci pochopit a procvičit novou látku.

Rodilí lektoři zas naopak vyučují střední a vyšší úrovně, kde si studenti jsou již jisti základy cizího jazyka, které pak rozvíjejí dále. Výhodou zahraničních lektorů je, že studenti si rovnou fixují i správný přízvuk a obraty, které se v běžné řeči používají nejčastěji.

Kvalitu lektorů garantuje naše metodické oddělení, které zároveň umožňuje lektorům neustále zlepšovat své lektorské dovednosti díky různorodým seminářům a workshopům, které pro ně pravidelně přirpavuje.

Přejete si dozvědět se více detailů o našem letkorském týmu? Podívejte se zde.

Vyberte si jazykový kurz z naší nabídky a přesvědčte se, že se špičkovými lektory Vám studium půjde téměř samo.

Aktuální nabídka kurzů