Mezinárodní zkouška z angličtiny - TOEIC

TOEIC® (Test of English for International Communication) je v současnosti nejčastěji skládanou zkouškou z angličtiny v pracovním prostředí.

• 7 000 000 kandidátů postupuje tento test každý rok
  • více než 14 000 globálních firem a korporací používají výsledky TOEIC (Accenture, KMPG, L´Oreál, LG Electronics, Procter & Gamble a další)
  • soustředí se na praktickou slovní zásobu na pracovišti
  • dává uchazeči o zaměstnání a zaměstnancům konkurenční výhodu
  • měří znalost angličtiny při čtení a poslechu, od začátečníků až po pokročilou úroveň (A1-C1)

Obsah zkoušky:

TOEIC® Listening and Reading

Mezinárodní zkouška z angličtiny TOEIC Listening and Reading měří jazykové schopnosti na úrovních A1 až C1, modul zkoušky Listening & Reading se soustředí na testování poslechu s porozuměním a čtení textu s porozuměním.

• skládá se ze 2 částí – poslechu (45 min.)  a čtení (75 min.)
  • každá část obsahuje 100 otázek, celkem 200 otázek
  • čistá doba trvání zkoušky je 2 hodiny (s administrací cca 2,5 hod.)
  • bodovací škála od 10 – 990 bodů, které pokrývají úroveň A1 - C1 dle SERR

TOEIC® Bridge

Mezinárodní zkouška z angličtiny TOEIC Bridge měří jazykové schopnosti na úrovních A1 až B1, doporučujeme ji pro začínající angličtináře, kteří potřebují  získat mezinárodní certifikát do úrovně B1.

• skládá se ze 2 částí – poslechu (25 min.)  a čtení (35 min.)
  • každá část obsahuje 50 otázek, celkem 100 otázek
  • čistá doba trvání zkoušky je 1 hodinu (s administrací cca 1,5 hod.)
  • bodovací škála od 10 – 180 bodů, které pokrývají úroveň A1 - B1 dle SERR

Termíny:

Zkoušky je možno skládat v individuálních nebo veřejných termínech.

Termíny veřejného testování zkoušky TOEIC Listening and Reading pro rok 2017:

• 10.2. / 10.3. / 7.4. /12.4. / 10.5. / 12.5. / 9.6./ 8.11. od 10 nebo od 15 hod

Termíny veřejného testování zkoušky TOEIC Bridge pro rok 2017:

• 22.2. / 19.4. / 21.6. od 14 hod

Cena:

• Veřejné testování - vypsaný termín: 2.200 Kč*
  • Termín zvolený klientem - skupinové testování: 2.300 Kč* za osobu (nutné min. 3 osoby)
  • Termín zvolený klientem - individuální testování: 6.000 Kč* (1 osoba)

* Ceny nezahrnují vystavení certifikátu (cena 275 Kč), bez objednání certifikátu získá student potvrzení získaných bodů včetně bodovací škály dle SERR.

Certifikát

Mezinárodní certifikát z angličtiny TOEIC je vhodný pro studenty, uchazeče o zaměstnání a pracovníky, kteří potřebují doložit mezinárodně osvědčenou úroveň jazyka.
Uchazeč dostane certifikát spolu s podrobnou zprávou o výsledcích se slovním popisem bodového výsledku.

TOEIC® využívají firmy při přijímání a výběru zaměstnanců, ale také vysoké školy jako ekvivalent zkoušky či zápočtu nebo jako podmínku pro získání vysokoškolského diplomu.

Příprava na zkoušky z angličtiny

Chtěli byste se na zkoušku z angličtiny dobře připravit a dosáhnout hodně bodů? Potřebujete složit mezinárodní jazykovou zkoušku v krátkém termínu?
Zajistíme Vám individuální výuku angličtiny, která je speciálně zaměřená na přípravu na zkoušku TOEIC.

Jak se zaregistrovat:

Termín testování je nutné potvrdit min. 14dní dopředu.
Pro registraci či více informací o termínech a zkouškách kontaktujte prosím jazykovou školu: