Mezinárodní zkouška z francouzštiny - TFI

TFI™ (Test de français international) je zkouška z francouzštiny, která zjišťuje a ověřuje znalosti francouzského jazyka v pracovním prostředí, nezávisle na vykonávaném povolání či vzdělání.

Obsah zkoušky:

Mezinárodní zkouška z francouzštiny TFI měří jazykové schopnosti na úrovních A1 až C1.  TFI je test, kde účastník vybírá správnou odpověď z možností A, B, C či A, B, C a D. Tento test obsahuje 180 otázek, každá část obsahuje 90 otázek.

• skládá se ze 2 částí – poslechu (42 min.)  a čtení (68 min.)
  • čistá doba trvání zkoušky je 110 minut (s administrací cca 2,5 hod.)
  • bodovací škála od 10 – 990 bodů, které pokrývají úroveň A1 - C1 dle SERR

Termíny:

Zkoušky je možno skládat v individuálních nebo veřejných termínech.

Termíny veřejného testování zkoušky TFI™ pro rok 2017:

• 21.4. / 23.6. od 15 hod

Cena:

• Veřejné testování - vypsaný termín: 2.200 Kč*
  • Termín zvolený klientem - skupinové testování: 2.300 Kč* za osobu (nutné min. 3 osoby)
  • Termín zvolený klientem - individuální testování: 6.000 Kč* (1 osoba)

* Ceny nezahrnují vystavení certifikátu (cena 275 Kč), bez objednání certifikátu získá student potvrzení získaných bodů včetně bodovací škály dle SERR.

Certifikát

Mezinárodní certifikát z francouzštiny TFI je vhodný pro studenty, uchazeče o zaměstnání a pracovníky, kteří potřebují doložit mezinárodně osvědčenou úroveň jazyka.

TFI využívají firmy při přijímání a výběru zaměstnanců.

Příprava na zkoušky z francouzštiny

Chtěli byste se na zkoušku z francouzštiny dobře připravit a dosáhnout hodně bodů? Potřebujete složit mezinárodní jazykovou zkoušku v krátkém termínu?
Zajistíme Vám individuální výuku francouzštiny, která je speciálně zaměřená na přípravu na zkoušku TFI.

Jak se zaregistrovat:

Termín testování je nutné potvrdit min. 14dní dopředu.
Pro registraci či více informací o termínech a zkouškách kontaktujte prosím jazykovou školu: