Mezinárodní zkoušky

Chcete získat mezinárodní certifikát z angličtiny, němčiny nebo francouzštiny?

Nabízíme Vám řešení  - složte mezinárodní zkoušku z AJ, NJ nebo FJ v naší jazykové škole!

Víte, že jednou z celosvětově nejrozšířenějších mezinárodních zkoušek jsou zkoušky od institutu
ETS Global (Educational Testing Service)?
Tento institut je světovým lídr v oblasti hodnocení pro akademické i profesní prostředí a zaštituje nejvíce využívané mezinárodní zkoušky TOEIC®, TOEFL®,  TFI™ a WiDaF®.

Jazyková škola Presto je autorizovaným zkušebním centrem pro mezinárodně uznávané zkoušky TOEIC, TFI a WiDaF od ETS Global a tyto zkoušky můžete složit přímo u nás.

Mezinárodní zkoušky – nabídka

Nabízíme mezinárodní jazykové zkoušky:

Dále také zajišťujeme přípravu na veškeré mezinárodní zkoušky.

7 dobrých důvodů proč složit mezinárodní jazykovou zkoušku od ETS Global:

1. Je široce uznávanou zkouškou, v ČR je akreditována MŠMT
  2. Výsledky jsou zaznamenávány v podobě bodů – jedná se o systém založený na skóre, všichni studenti tedy zkoušku složí podle své úrovně (neinvestujete finance zbytečně)
  3. Není nutná rozsáhlá specifická příprava, témata jsou z běžného života a pracovní komunikace
  4. Velmi dobrá cena v porovnání s ostatními mezinárodními zkouškami
  5. Zpracování výsledků je rychlé – každý student je obdrží do 14 dnů
  6. Termíny jsou odvislé od požadavků studentů – je možné uspořádat i individuální testování
  7. Výsledky může zaměstnavatel použít jako kritérium pro výběrová řízení nebo klasifikaci jazykové aprobace svých zaměstnanců - jazykový audit

Příprava na zkoušky:

Chtěli byste se na zkoušku dobře připravit a dosáhnout více  bodů? Potřebujete složit mezinárodní jazykovou zkoušku v krátkém termínu?
Zajistíme Vám individuální výuku, která je speciálně zaměřená na přípravu na tyto zkoušky a praktické využití jazyka.

Termíny mezinárodních zkoušek:

Zkoušky je možno skládat kdykoliv, v individuálních nebo veřejných termínech. Veřejné termíny zkoušek pro rok 2016 najdete v jednotlivých typech zkoušek (TOEIC, WiDaF a TFI), individuální termíny závisí na dohodě s naší jazykovou školou.

Adresa testování:

V naší jazykové škole v centru Prahy (3 min od metra A nebo B).
Na Příkopě 31, Praha 1

Kontaktujte nás:

Pro více informací kontaktujte prosím jazykovou školu: