Tradice, zkušenosti, kvalita, profesionalita

20letá tradice působení jazykové školy Presto

Založení školy

Jazyková škola Presto vznikla v roce 2001 jako součást rodinné firmy, překladatelské agentury Presto, která působí na trhu již od roku 1990.

Presto dnes

Zajišťujeme výuku pro více než 200 firem a institucí, studuje u nás přes 7 000 studentů a spolupracujeme s více než 600 lektory různých jazyků.

Náš příběh

Během několika let jsme se zařadili mezi moderní jazykové školy poskytující profesionální výuku jazyků se zázemím kvalitních lektorů, metodiků a jazykových poradců.

Náš cíl

Cílem naší jazykové školy je pokračovat v rodinné tradici a poskytovat kvalitní, systematickou a efektivní výuku jazyků na profesionální úrovni. Klademe důraz na osobní přístup ke každému studentovi a rychlý pokrok ve výuce.

Komplexní jazykové služby pod jednou střechou

Jazyková škola Presto Vám nabízí široké spektrum služeb na jednom místě. Specializujeme se na výuku ve firmách a individuální výuku v různých formách.

9

Firemní výuka, individuální výuka, online výuka s lektorem

9

Skupinové kurzy, individuální kurzy, kurzy na míru, víkendové a intenzivní kurzy

9

Obecné jazykové kurzy, specializované jazykové kurzy

(business, IT, personalistika, management, prezentace, technické zaměření, gastro zaměření atd.)

Půldenní odborné semináře

Audity jazykových znalostí

Pořádání mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek od ETS Global

9

Příprava a přihlašování na veškeré typy mezinárodních zkoušek

E-learning a blended learning

Poradenské služby ohledně výuky

Překladatelské a tlumočnické služby

Oblast působení

Jazyková škola Presto sídlí v samém centru Prahy, na adrese Na Příkopě 31, Praha 1, v bezprostřední blízkosti stanic metra Náměstí Republiky a Můstek.

Firemní jazykové kurzy zajišťujeme po celé České republice a na Slovensku.

Proč si vybrat naši školu

Zkušenosti

Na trhu na trhu s jazykovými službami působíme více než 30 let, s jazykovou výukou máme přes 20 let zkušeností.

Působíme v ČR a SR

Naši lektoři každodenně vyučují kurzy ve více než 40 městech v ČR a SR.

Široký záběr vyučovaných jazyků

Nabízíme jazykové kurzy téměř 30 světových jazyků – angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, italštinu, ruštinu, češtinu pro cizince, exotické jazyky (čínštinu, arabštinu a další).

Velmi dobrá organizace a efektivita

Za 20 let praxe jsme vyladili naše interní procesy tak, abyste platili za kvalitní výuku bez zbytečných administrativních nákladů.

Kvalitní lektorský tým

Máme propracovaný systém náboru a vstupních školení pro nové lektory, abychom zajistili konzistentní kvalitu lektorského sboru.

On-line systém pro řízení kurzů

Díky systému pro správu kurzů máte on-line na webu přístup ke všem důležitým údajům o výuce.

Jazyková výuka na míru

Na základě analýzy potřeb se snažíme každému klientovi navrhnout optimální model výuky a zaměřit se rychlý pokrok v oblastech, které nejvíce využijete v praxi.

Důraz na splnění cílů a měřitelné výsledky pokroku

Při jazykovém vzdělávání postupujeme po dílčích krocích a důsledně vyhodnocujeme měřitelný pokrok ve výuce.

Získané ocenění a certifikáty

Jsme členem Asociace jazykových škol (AJŠ). Řídíme se Kodexem kvality pro jazykové vzdělávání.

Řadíme se mezi jednu z prvních škol v ČR, která získala autorizaci pro mezinárodní zkoušku TOEIC®.

Vysokou kvalitu organizace výuky poskytujeme v souladu se standardy certifikace ISO 9001:2015 a 27001:2013.

Získali jsme certifikaci kvality jazykového vzdělávání od společnosti Bureau Veritas.

Naším partnerem je odborné jazykové vydavatelství Oxford University Press.

Jsme držitelem certifikátu pro přípravu na zkoušky ESOL.