Naše silné stránky

Jazyková škola Presto je součástí 2. největší jazykové a překladatelské společnosti v ČR

Kvalitu skloňujeme ve všech pádech!

• Od roku 2010 jsme členem Asociace jazykových škol. Členství je oceněním naší kvality, stability, výsledků a spokojenosti našich studentů.
  • V roce 2009 jsme získali certifikát kvality dle ISO 9001:2008, který mimojiné potvrzuje náš důraz na efektivní organizaci naší školy a výuky, díky které nabízíme velmi kvalitní produkty a neustále zvyšujeme spokojenost našich klientů.
  • Naše jazyková škola se v roce 2007 stala autorizovaným zkušebním centrem pro mezinárodně uznávanou zkoušku z obchodní angličtiny TOEIC.
  • Jsme vzdělávací institucí nabízející program English in the European Union, v jejímž rámci zajišťujeme jazykové vzdělávání (nejen) státních úředníků.
  • Jsme jazykovou školou poskytující pomaturitní studium zařazené v příloze č. 1 vyhlášky MŠMT ČR č.322/2005 Sb. ve znění pozdějších předpisů pro angličtinu, němčinu, francouzštinu a španělštinu. Naši studenti tak mají nárok na zachování statusu studenta a všechny výhody, které jsou s ním spojené.
  • Jsme akreditovanou jazykovou školou pro přípravu studentů na mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge ESOL, mezi které patří např. PET, FCE, CAE a další. V letech 2015 a 2016 byla úspěšnost našich studentů 100%.
  • Pečlivě vybíráme ty nejlepší lektory s odpovídající jazykovou a pedagogickou kvalifikací, praxí a odbornými zkušenostmi. Zároveň volíme takové lektory, kteří Vás budou učit s nadšením, dokáží Vás motivovat, a zajistí tak rychlý pokrok ve studiu.