24.5.2017

Don’t speak Czenglish!

Vypsali jsme pro Vás nové půldenní odborné kurzy Czenglish. Přijďte zapracovat na odstranění čechismů a chyb, které v angličtině děláme právě proto, že naším rodným jazykem je čeština.

6.2.2017

Mezinárodní zkoušky z AJ, NJ nebo FJ

Vypsali jsme pro vás termíny mezinárodních zkoušek pro rok 2017. Chcete-li získat certifikát z angličtiny, němčiny nebo francouzštiny, neváhejte se přihlásit!

16.1.2017

Angličtina pro obchodní jednání - 19.1. od 14 hod

Účastníte se obchodních jednání a potřebujete se naučit efektivně používat cizí jazyk a zdokonalit jeho mluvený projev? Pak právě pro vás je určen náš seminář.

21.12.2016

Otevírací doba v době vánočních svátků

Do čtvrtka 22. prosince jsme vám k dispozici ve standardní otevírací době.

7.12.2016

Vánoční dárkové poukazy

PRESTO letos pod stromeček připravilo speciální nadílku, tak rozdávejte radost s námi!

26.10.2016

Angličtina pro HR - 10.11. od 14 hod

Rádi bychom Vás pozvali na náš další vzdělávací seminář, který je určen nejen pro pracovníky HR oddělení, ale i pro každého, kdo se chce naučit profesionálně vést přijímací pohovor.

4.9.2016

Vzdělávací semináře

Na školní 2016/2017 jsme si pro Vás připravili novou nabídku vzdělávacích seminářů, které jsou zaměřené na jazykovou výuku

10.8.2016

TOEIC Bridge 17.8.

Rádi bychom Vám nabídli možnost složení mezinárodní zkoušky z angličtiny TOEIC Bridge, kterou pořádáme 17. 8. od 9 hod v naší jazykové škole.

14.6.2016

ANGLIČTINA PRO HR - 16.6. od 13 hod

Než Vám popřejeme pěknou dovolenou, rádi bychom Vás pozvali na náš další vzdělávací seminář, který je určen pro personalisty, ale i

10.5.2016

TOEIC Bridge - 14.6.

Vypsali jsme nový termín pro mezinárodní zkoušku z angličtiny TOEIC Bridge, která je vhodná pro začínající angličtináře

3.5.2016

Angličtina při obchodním jednání

3.3.2016

TOEIC - první termín zkoušky je již 15. března!

TOEIC® Listening and Reading je v současnosti nejčastěji skládanou mezinárodní zkouškou z anglického jazyka v pracovním prostředí.

2.3.2016

Mezinárodní zkoušky z AJ, NJ nebo FJ

Chcete získat mezinárodní certifikát z angličtiny, němčiny nebo francouzštiny? Jazyková škola Presto je autorizovaným zkušebním centrem pro mezinárodně uznávané zkoušky TOEIC, TFI a WiDaF od ETS Global a tyto zkoušky můžete složit přímo u nás.

27.11.2015

Certifikát ISO 9001:2008

S radostí Vám oznamujeme, že naše jazyková škola Presto opět obdržela certifikát jako osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu s ISO 9001:2008.

23.11.2015

Vánoční dárkové poukazy

Pokud stále ještě váháte, co dát svým blízkým, kolegům, či zaměstnancům pod stromeček, investujte do jejich osobního rozvoje a vzdělávání!

6.11.2015

Rozhovor s majitelem jazykové školy

Přinášíme vám rozhovor s majitelem jazykové školy, Ing. Milanem Havlínem, který vyšel před měsícem v magazínu Profit v rámci vydavatelství Mladá fronta.

Vzdělávací semináře

Připravili jsme pro vás zajímavou nabídku vzdělávacích seminářů se zaměřením na jazykovou výuku. Jedná se o půldenní kurzy zaměřené na konkrétní profesi nebo na určité téma.

3.9.2015

Skupinové semestrální kurzy pro veřejnost – zápis probíhá!

Už jste si vybrali z naší nabídky semestrálních kurzů? Neváhejte a přihlaste se hned! Začínáme už 14. zaří!

3.9.2015

Profesní kurzy pro věrejnost

Chcete se naučit používat jazyk v zaměstnání v konkrétních situacích a dosáhnout tak zvýšení kvalifikace nebo i platu? Vypsali jsme pro Vás novou nabídku kurzů, které jsou zaměřené na konkrétní jazykové dovednosti v určité profesi.

Novinka! Letní intenzivní kurzy angličtiny pro mláděž!

Zkuste naše letní intenzivní kurzy pro děti a mládež, které jsou vedeny zkušenými profesionály. Náš lektorský tým dokáže Vašim dětem, že učení cízích jazyků je zábava.

1-20/59 stránka: 1 [ ]