O naší jazykové škole

Jak zajišťujeme rychlý pokrok ve výuce?

Vycházíme z několika jednoduchých principů:

• komunikativní metoda – žádné biflování, snadné zapamatování pomocí praktických příkladů, zábavné opakování a procvičování
  • malé skupiny – aktivní zapojení všech studentů
  • výuka co má smysl - učíme to, co studenti potřebují a co je baví
  • kvalitní a zkušení lektoři – studenti se na hodiny těší

Těmto principům uzpůsobujeme naše jazykové kurzy. V naší jazykové škole budete hodně mluvit, naučíte se to, co potřebujete a co využijete v praxi. Neztrácíme čas – gramatiku se naučíte přirozenou cestou pomocí praktických příkladů. A navíc, naše lekce jsou pestré a zábavné.

Učíme jazyky pro život

Základem pro studium cizího jazyka je jeho praktická využitelnost. Každý student potřebuje něco jiného – někdo chce studovat VŠ v cizině, jiný potřebuje cizí jazyk pro práci, další studuje pro radost.

• jazykové kurzy přizpůsobujeme potřebám našich studentů

• vybíráme pro ně nejvhodnější učebnice a autentické doplňkové materiály

• výuka je plná modelových situací

• máme širokou nabídku kurzů – všeobecné jazykové kurzy (standardní i intenzivní), přípravné kurzy k jazykovým zkouškám, kurzy obchodní angličtiny a jiných jazyků, konverzační kurzy, profesní kurzy šité na míru Vašemu oboru

Nabízíme kurzy pro veřejnost, individuální výuku, firemní výuku a pomaturitní studium. Výuku doplňujeme e-learningem. O našich kvalitách nejlépe vypovídají naši spokojení klienti.

95% úspěšnost studentů u mezinárodních zkoušek

V naší jazykové škole dlouhodobě dosahujeme vysoké úspěšnosti našich studentů u mezinárodních jazykových zkoušek. Daří se nám to proto, že:

• naše výuka je systematická a vysoce efektivní
  • máme kvalitní lektorský tým

Výuka, která Vás bude bavit

Snažíme se, abyste do naší jazykové školy chodili rádi, aby naše jazykové kurzy pro Vás byly nejen zdrojem nových poznatků, ale aby Vás i bavily. Pak se totiž naučíte víc. A o to nám jde. Chceme, abyste se do naší jazykové školy rádi vraceli a abyste ji doporučovali svým přátelům a známým.

Přináší nám proto uspokojení, že:

• 35% studentů u nás studuje na základě doporučení
  • 90% studentů je s našimi kurzy velmi spokojeno

Nabídka výuky široké škály cizích jazyků

Mezi nejžádanější patří bezesporu kurzy anglického jazyka, které tvoří asi 70% z naší celkové nabídky. K dalším nejčastěji poptávaným patří kurzy němčiny, kurzy francouzštiny a kurzy španělštiny. V naší nabídce skupinové výuky pro veřejnost máme rovněž kurzy italštiny, kurzy ruštiny a kurzy čínštiny.

Rádi pro Vás zajistíme kvalitní lektory pro výuky dalších jazyků, jako například portugalštiny, holandštiny, dánštiny, španělštiny, polštiny, maďarštiny, rumunštiny, bulharštiny, srbštiny, chorvatštiny, makedonštiny, japonštiny, arabštiny atd.

V těchto případech máte možnost objednat si buď individuální výuku nebo si sami vytvořit studijní skupinu s Vašimi přáteli či kolegy.

Přijďte se k nám podívat a přesvědčte se sami!

Mgr. Petra Padolsky
Ředitelka jazykové školy