Pomaturitní studium

Za 10 let pořádání pomaturitního studia jsme naučili cizí jazyk téměř 1.000 studentů tohoto programu

Pomaturitní studium je jednoletý intenzivní jazykový kurz, ve kterém lze studovat angličtinu v rozsahu 20 vyučovacích hodin týdně (viz Studijní programy). K tomuto základu můžete dle Vašeho přání přidat i studium doplňkových jazyků – angličtina, španělština, francouzština, němčina, italština, ruština a další jazyky dle Vašeho zájmu.

Pomaturitní studium je vhodné pro všechny z Vás, kteří cítíte potřebu se komplexně zdokonalit v jazyce, a zároveň se připravit ke složení mezinárodních jazykových zkoušek (například FCE, CAE, TOEIC). Naši absolventi pravidelně dosahují 100% úspěšnosti. Jazyková škola Presto má mnohaletou zkušenost s výukou pomaturitního studia a mnoho spokojených absolventů. Neváhejte se podívat na reference některých z nich.

Studium je zařazeno v příloze č. 1 vyhlášky MŠMT ČR č.322/2005 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Studenti, kteří v daném roce úspěšně vykonali maturitní zkoušku, si v našem pomaturitním studiu zachovají status studenta (zlevněné jízdné, zdravotní pojištění hrazené státem, atd.)

Bezplatná ukázková hodina

Přijďte se podívat do naší jazykové školy – ukážeme Vám naše prostory, seznámíte se s našimi současnými studenty, podíváte se na ukázkovou hodinu. Termín si rezervujte předem na 225 000 666 či na . V případě, že Vám žádný z navrhovaných termínů nevyhovuje,  domluvte si na výše uvedených kontaktech individuální termín.

DatumČasÚroveň
každé pondělí 9:00 - 10:30 či 10:45 - 12:15  A2
každé úterý 10:45 - 12:15  A2
každou středu 9:00 - 10:30 či 10:45 - 12:15  A2
každý pátek 9:00 - 10:30  A2

Co Vám pomaturitní studium přinese?

• Najdu si super práci – v hodinách se naučíte vše, co budete potřebovat pro získání práce svých snů – tipy na pohovor v cizím jazyce, rady pro sestavení neodolatelného CV, atd. Spolupracujeme se společností Accenture, která je jedním z největších zaměstnavatelů absolventů v ČR. . Nejen, že u ní budete mít dveře pootevřené, ale zároveň Vám profesionálové z jejich HR oddělení pomohou s přípravou CV, motivačního dopisu atd., a to formou interaktivních workshopů přímo u nás v JŠ!

• V práci budu jednička – s námi si najdete nejen super práci, ale zároveň si i nastartujete skvělou kariéru! V pomaturitním studium se budete věnovat business angličtině a jazyku pro pracovní prostředí. Bez problémů budete schopni vést telefonické hovory s kolegy a obchodními partnery. Prezentace v cizím jazyce pro Vás bude hračkou. Domluvíte se ve všech standardních situacích pracovního života.

• Půjdu pracovat do ciziny – naučíte se vše, co budete potřebovat k nalezení práce v zahraničí a domluvení se na pracovišti s kolegy, zákazníky či se svým šéfem. A nejen to – pomůžeme Vám najít práci v cizině. Spolupracujeme s širokou sítí partnerů, kteří se specializují na nabídku pracovních míst a stáží v cizině – plavčíci, práce v oblasti služeb (hotely, restaurace, ...), stáže v IT, managementu, HR, auto-moto a mnoho dalších pozic! S námi si určitě najdete práci v zemi svých snů a hranice pro Vás přestanou existovat.

• Dostanu se na VŠ – láká Vás studium na VŠ u nás nebo v cizině? S námi si zlepšíte své jazykové dovednosti a zvýšíte si šance na přijetí na VŠ. Pro studium v zahraničí Vám pomůžeme s vyplněním přihlášky, zajištěním přípravy na TOEFL či jiné potřebné jazykové zkoušky,  s esejí či s motivačním dopisem.

Objednat kurz