Pomaturitní studium

Věděli jste, že...

Za 10 let pořádání pomaturitního studia jsme naučili cizí jazyk téměř 1.000 studentů tohoto programu

Pomaturitní studium je jednoletý intenzivní jazykový kurz, ve kterém lze studovat angličtinu v rozsahu 20 vyučovacích hodin týdně (viz Studijní programy). K tomuto základu můžete dle Vašeho přání přidat i studium doplňkových jazyků – angličtina, španělština, francouzština, němčina, italština, ruština a další jazyky dle Vašeho zájmu.

Pomaturitní studium je vhodné pro všechny z Vás, kteří cítíte potřebu se komplexně zdokonalit v jazyce, a zároveň se připravit ke složení mezinárodních jazykových zkoušek (například FCE, CAE, TOEIC). Naši absolventi pravidelně dosahují 100% úspěšnosti. Jazyková škola Presto má mnohaletou zkušenost s výukou pomaturitního studia a mnoho spokojených absolventů.

Studium je zařazeno v příloze č. 1 vyhlášky MŠMT ČR č.322/2005 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Studenti, kteří v daném roce úspěšně vykonali maturitní zkoušku, si v našem pomaturitním studiu zachovají status studenta (zlevněné jízdné, zdravotní pojištění hrazené státem, atd.)

Bezplatná ukázková hodina

Přijďte se podívat do naší jazykové školy – ukážeme Vám naše prostory, seznámíte se s našimi současnými studenty, podíváte se na ukázkovou hodinu. Termín si rezervujte předem na 225 000 666 či na skolapresto.cz. V případě, že Vám žádný z navrhovaných termínů nevyhovuje,  domluvte si na výše uvedených kontaktech individuální termín.

Datum Čas Úroveň
každé pondělí 9:00 - 10:30 či 10:45 - 12:15  A2
každé úterý 10:45 - 12:15  A2
každou středu 9:00 - 10:30 či 10:45 - 12:15  A2
každý pátek 9:00 - 10:30  A2

Co Vám pomaturitní studium přinese?

  • Najdu si super práci – v hodinách se naučíte vše, co budete potřebovat pro získání práce svých snů – tipy na pohovor v cizím jazyce, rady pro sestavení neodolatelného CV, atd. Spolupracujeme se společností Accenture, která je jedním z největších zaměstnavatelů absolventů v ČR. . Nejen, že u ní budete mít dveře pootevřené, ale zároveň Vám profesionálové z jejich HR oddělení pomohou s přípravou CV, motivačního dopisu atd., a to formou interaktivních workshopů přímo u nás v JŠ!

  • V práci budu jednička – s námi si najdete nejen super práci, ale zároveň si i nastartujete skvělou kariéru! V pomaturitním studium se budete věnovat business angličtině a jazyku pro pracovní prostředí. Bez problémů budete schopni vést telefonické hovory s kolegy a obchodními partnery. Prezentace v cizím jazyce pro Vás bude hračkou. Domluvíte se ve všech standardních situacích pracovního života.

  • Půjdu pracovat do ciziny – naučíte se vše, co budete potřebovat k nalezení práce v zahraničí a domluvení se na pracovišti s kolegy, zákazníky či se svým šéfem. A nejen to – pomůžeme Vám najít práci v cizině. Spolupracujeme s širokou sítí partnerů, kteří se specializují na nabídku pracovních míst a stáží v cizině – plavčíci, práce v oblasti služeb (hotely, restaurace, ...), stáže v IT, managementu, HR, auto-moto a mnoho dalších pozic! S námi si určitě najdete práci v zemi svých snů a hranice pro Vás přestanou existovat.

  • Dostanu se na VŠ – láká Vás studium na VŠ u nás nebo v cizině? S námi si zlepšíte své jazykové dovednosti a zvýšíte si šance na přijetí na VŠ. Pro studium v zahraničí Vám pomůžeme s vyplněním přihlášky, zajištěním přípravy na TOEFL či jiné potřebné jazykové zkoušky,  s esejí či s motivačním dopisem.

Objednat kurz