Jazyková škola Presto

Žijeme jazyky – již déle než 20 let

Jak vám s výukou jazyků pomůžeme

Učíme jednotlivce nebo skupiny cizí jazyky vždy podle konkrétních potřeb na míru. Spolupracujeme
s více než 600 lektory po celé České republice. Vyberte si z našich služeb.

Pro firmy

Promyšleným systémem firemní výuky přesně podle Vašich potřeb zajistíme optimální pokrok ve studiu a ušetříme Váš čas na organizaci kurzů.

Pro jednotlivce

Každý individuální kurz je pečlivě připraven a má přesně svůj cíl. Lektora vybíráme podle zaměření kurzu a Vašich individuálních přání.

O naší jazykové škole

Jazyková škola Presto je rodinná firma, kterou založili Hana a Milan Havlínovi v Praze roku 2001 a rozšířili tak služby překladatelské agentury s tradicí od roku 1990 i o výuku cizích jazyků.

„Snažím se, aby naše jazyková škola pokračovala v tradici zavedené mými rodiči – tedy v poskytování prvotřídních jazykových služeb pro naše klienty. Budu rád, když si přečtete více.“

Ing. Kryštof Havlín
ředitel jazykové školy Presto

Kryštof Havlín

3 důvody proč s námi

22 let zkušeností

Naučit se cizí jazyk znamená vědět, jak na to, mít systém a těšit se do hodin. Dokážeme výuku proměnit v radost z pokroku ve studiu.

Budou vás učit profesionálové

Budou vás učit profesionálové ve svém oboru, kteří svoji profesi vykonávají s nadšením.

Působíme po celé ČR a v SR

Spolupracujeme s lektory z celé ČR a SR a zajistíme jednotný koncept kvalitní výuky pro všechna Vaše pracoviště .

spokojených klientů

profesionálních lektorů

vyučovaných jazyků

Získaná ocenění a certifikáty

Naší základní vizí je poskytovat kvalitní výuku jazyků, což je doloženo nezávislými certifikacemi.

Asociace Jazykových škol

Patříme mezi certifikované členy AJŠ

TOEIC Test Center

Jsme zkušebním centrem zkoušky TOEIC

oxford university press logo

Naším partnerem je Oxford University Press

urs certificari

Kvalitu výuky zajišťujeme se standardy ISO

ETS

Jsme držitelem certifikátu pro přípravu na zkoušky ESOL

Bureau Veritas logo

Získali jsme certifikát kvality Bureau Veritas

Koho již učíme a co o nás říkají

Vybralo si nás již více než 600 firem. Níže uvádíme některé z nich. Přidáte s k nim i Vy?

škoda
unicredit bank logo
český aeroholding
Čsob
O2
vzp ČR logo
MZČR
Česká spořitelna
xerox
2n

„Organizace výuky v naší společnosti v průběhu celé spolupráce probíhá na profesionální a vstřícné úrovni, komunikace s jazykovou školou je velmi pružná. Jazyková škola je schopna řešit naše požadavky i případné změny, pokud jde o lektory nebo o termíny výuky. Lektoři jsou zkušení a kvalita výuky odpovídá našim požadavkům.

Marie Filipová

Manažer lidských zdrojů, Kongresové centrum Praha

„U Jazykové školy Presto se již několik měsíců účastním individuální výuky angličtiny. Zajištění lekcí proběhlo během několika dní, rychle a bez problémů. Lektorka je vždy skvěle připravena a naši hodinu využívá na maximum. Velmi mi vyhovuje, že výuka probíhá přímo v prostorách společnosti mého zaměstnavatele. Jazykovou školu Presto doporučuji svým kolegům a jsem ráda, že jsem si vybrala právě jejich profesionální služby.“

Helena Krysličková

Studentka individuální výuky angličtiny

Jaké jazyky učíme

Přečtěte si více o vámi vybraném jazyku nebo rovnou poptejte nezávaznou kalkulaci.