Případové studie

Věděli jste, že...

Právě jsme vyhráli výběrové řízení na intenzivní profesní kurzy pro Správu železniční dopravní cesty.

Jindřich Bor, červen - listopad 2012

P. Bor nás kontaktoval s poptávkou na specializovaný kurz zaměřený na angličtinu pro obchodníky kombinovaný s technickou angličtinou.

P. Bor změnil profesi a v novém zaměstnání je členem obchodního týmu, který má za úkol prodávat tepelná čerpadla a příslušenství. P. Bor se pohyboval v oboru, ale ne přímo v obchodní pozici. Jeho cílem a zároveň požadavkem zaměstnavatele bylo proškolení p. Bora v anglickém jazyce, aby mohl produkty nabízet na zahraniční trh.

Pro p. Bora jsme připravili specializovaný kurz na míru, který v obecné rovině kombinoval obchodní a technickou angličtinu a specializoval se na konkrétní potřeby studenta a jeho oboru. Protože byla potřeba zlepšit i obecné jazykové znalosti, kurz byl navržen jako střednědobý v délce trvání 6 měsíců.

Po absolvování kurzu p. Bor splnil své studijní cíle a nyní úspěšně zastupuje svého zaměstnavatele na zahraničním trhu.

Česká exportní banka, od ledna 2012

Česká exportní banka, náš dlouhodobý klient, se rozhodla od roku 2012 změnit koncepci výuky a více ji zaměřit na business a manažerskou angličtinu, ruštinu, francouzštinu a španělštinu, a na složení mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek.

S klientem jsme probrali jejich konkrétní potřeby a představy a společně jsme se domluvili na koncepci výuky. Základním cílem a přáním klienta bylo pokračovat v obecných jazykových kurzech, nyní zaměřených na obchodní jazyk, které se postupně dle pokroku studentů doplňují o přípravné moduly ke zkouškám. Cca měsíc před zkouškami se kurzy přetransformovávají v intenzivní přípravu na vybranou a odsouhlasenou zkoušku (převážně na zkoušku z business angličtiny BEC).

O veškerou organizaci těchto specializovaných kurzů se stará koordinátorka na straně jazykové školy. Součástí je nejen organizace kurzů a sledování pokroku studentů, ale také přihlašování na zkoušky, potvrzování termínů zkoušek přímo studentů, zasílání výsledků zkoušek a certifikátů, a samozřejmě i pravidelné reportování výsledků a progresu klientovi.

Úspěšnost studentů u zkoušek zatím dosahuje maximální možné míry, stejně tak i spokojenost studentů. Klient plánuje ve stejném modelu výuky pokračovat i v následujícím roce.

Máte zájem? Odešlete nám rychlý dotaz!

required:
:
required:
Oblast:
 
 
 
 
 

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty na profesní výuku na telefonním čísle +420 225 000 669 nebo na e-mailové adrese .

Aktuální nabídka kurzů