Reference

Věděli jste, že...

Váš individuální kurz může začít již druhý den od domluvení detailů s naší koordinátorkou

Alena Vodňanská, individuální výuka angličtiny, 2012

„Děkuji jazykové škole za profesionální zajištění mého kurzu. V pondělí jsem poslala email s mou představou a v úterý jsem se již učila! Lektorka přesně odpovídá mým představám, moc jsme se sedly lidsky i profesionálně. Také oceňuji možnost učit se ve Vašich učebnách. Nemám vlastní kancelář a toto je ideální řešení. S kurzem jsem velmi spokojena a určitě budu pokračovat i v dalším roce.“

Karolína Chalupová, individuální výuka francouzštiny, 2012

„Chtěla bych Vám moc a moc poděkovat za skvělý přístup. Vím, že to se mnou nebylo jednoduché, protože jsem na kurz neměla dostatek času. Právě proto si velmi cením Vašeho přístupu a přístupu lektorky, se kterou jsem se mohla sama domlouvat na přesouvání hodin a náhradních lekcích. Čekáme teď rodinu, ale po mateřské se určitě zas ozvu a budu s Vámi ráda pokračovat. A jestli to půjde, již teď si rezervuji lektorku Barboru.“

Václav Jerychovský, individuální výuka angličtiny, 2012

„Vaši školu mi doporučil kamarád, který tu také studuje individuální angličtinu. Já jsem se potřeboval rychle rozmluvit před obchodní cestou do ciziny. Chtěl jsem střídat dva lektory, Brita a Američana, abych si zvykl na oba přízvuky. Vše proběhlo tak, jak mělo – lektoři byli velmi profesionální a dobře připravení na mé hodiny. Výuka probíhala u mě v kanceláři, což jsem ocenil. Když bych v budoucnu opět potřeboval „oprášit“, určitě se na Vás obrátím.“

Kateřina Malá, individuální výuka ruštiny, 2011

"Studuji vysokou školu, obor mezinárodních vztahů. Na škole máme jazykové kurzy, ale nenabízí nám ruštinu. Při studiu a později i v práci bych se chtěla specializovat na vztahy s Ruskem a proto jsem se začala učit ruštinu. Jazykovou školu Presto mi doporučila kamarádka, která tu také studuje a je moc spokojená. Hned od začátku jsem vše probírala s mou koordinátorkou a dohodli jsme se rovnou na rodilé mluvčí. Z lektorky jsem nadšená, protože umí i česky, což je občas docela dobré, když něčemu nerozumím. O prázdninách chci vyjet do Ruska a už se těším, že se tam pěkně domluvím. Moc děkuji!"

Jana Pouchová, individuální výuka angličtiny, 2011

"Do JŠ Presto chodím už 3 měsíce a musím říct, že jsem velmi spokojena. Vybrala jsem si kurz konverzace, protože se chci rozmluvit a naučit se pohotově reagovat. Chtěla jsem lektora z USA, protože preferuji americký přízvuk. Můj lektor James je moc fajn a vybírá témata podle toho, co potřebuji procvičit nebo co mě zajímá. Určitě budu pokračovat dál a možná, že bych v budoucnu přemýšlela i o složení nějaké zkoušky."

Lucie Medová, individuální výuka angličtiny a němčiny, 2010

"Spolupráce s jazykovou školou fungovala naprosto bezproblémově a profesionálně. Mou koordinátorku musím pochválit za pohotovost a spolehlivost při výběru lektorů a operativnost mojí individuální výuky. Všichni lektoři byli velmi dobře připraveni na hodiny. Výuka byla profesionální, všestranná i zábavná, plně vyhovovala mým požadavkům. Výborní lektoři berou svou práci velmi zodpovědně a snaží se jazyk naučit. Lektoři volí náplň dle mých konkrétních potřeb. Určitě [jazykovou školu Presto] doporučím - kvalitní lektoři, profesionální výuka, přizpůsobení se individuálním potřebám klienta."

Eva Kadlecová, individuální výuka angličtiny, 2010

"Vážená slečno Baráková [koordinátorka jazykové školy Presto], díky Vám a Vašemu skvělému doporučení na lektory, s kterými jsem mohla pracovat, se mi podařilo po patnácti letech práce v bankovnictví odhodlat se k absolutní změně, uzavřít vše staré a začít úplně novou pracovní kariéru ve zcela jiném duchu. Chtěla bych Vám poděkovat za péči, kterou jste mi během celého roku věnovala a za ochotu, s jakou jste mi vycházela vstříc."

Šárka Jelínková, individuální výuka angličtiny, 2010

"Chtěla jsem Vám poděkovat za zprostředkování kurzu angličtiny ještě před poslední hodinou. Jak s výukou, tak i s lektorkou jsem byla velice spokojena, avšak mé pracovní povinnosti mi momentálně nedovolí v další výuce pokračovat. Znovu bych ráda využila vaší jazykové školy, a to formou pokračování v individuálním kurzu nebo výběrem z vaší nabídky letních jazykových kurzů, hned jak bude možné."

Vlasta Hrazdílková, individuální výuka francouzštiny, 2009

"S výukou jsem naprosto spokojená. Díky mé práci nemám pravidelný režim a individuální výuka mi maximálně vyhovuje. S lektorkou jsem se vždy domluvila na čase, který vyhovoval nám oběma, a vždy jsme si vyšly vstříc. S lektorkou jsem velmi spokojena. Vyhovuje mi znalostmi, které má, a také stylem výuky, který vede. Moc se mi líbí, že na mě mluví francouzsky a já se opravdu musím snažit a tím je výuka efektivnější. Líbí se mi domácí úkoly, a že hodina není jednotvárná. Při výběru svého studia FJ jsem hledala mezi velkým počtem jazykových škola a musím uznat, že ne všechny školy splňovaly moje požadavky tak, jako jazyková škola Presto. Jsem ráda, že jsem se rozhodla správně a že výuka opravdu stojí za to. Opravdu moc děkuji :)" 

Lucie a Jiří Rydvan, individuální výuka italštiny, 2009

"S výukou jsme spokojeni, jelikož nám Presto vyhovělo a výuka probíhá na základě našich požadavků. S lektorkou jsme spokojeni. Lektorka je spolehlivá a výuku a náplň kurzu se snaží přizpůsobit našim požadavkům. Jazykovou školu Presto bychom doporučili, hlavně díky hladké a vstřícné komunikaci."

Klára Nádvorníková, individuální výuka angličtiny, 2009

"Organizace výuky je plně přizpůsobena mým potřebám. S výukou jsem spokojena. Lektor připravuje materiály individuálně s ohledem na mé potřeby tak, jak to má být při individuální výuce. Jazykovou školu Presto bych doporučila k individuální výuce z důvodu individuálního přístupu."

Yuliya Kravchuk, individuální výuka italštiny, 2009

"S výukou jsem plně spokojena a stejně tak i s lektorkou. Je to velmi příjemná osoba a její styl výuky mi zcela vyhovuje. Náplň kurzu mi také velice vyhovuje. Obsah výuky a intenzita je přizpůsobená mé osobní potřebě a cílům. Presto bych určitě doporučila díky široké nabídce jazyků a individuálnímu přístupu."

Sabina Karanikosová, individuální výuka francouzštiny, 2009

"S lektorkou jsem spokojena. Vždy pracujeme na tom, co potřebuji a procvičujeme často. Náplň hodin mi vyhovuje, i průběh. Každou hodinu děláme něco jiného; a hlavně, co je pro mě nejdůležitější, jsem spokojená."

Máte zájem? Odešlete nám nezávaznou objednávku!

Typ výuky
Jazyk
Jiný jazyk
Úroveň kurzu
Preferovaný lektor
Frekvence výuky
Jiná frekvence výuky
Místo výuky
Chci si objednat výhodný balíček lekcí


required povinný údaj
required povinný údaj
required povinný údaj

povinný údaj - Povinné údaje


Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty na individuální výuku na telefonním čísle +420 225 000 666 nebo na e-mailové adrese crmpresto.cz.