Půldenní odborné semináře

Věděli jste, že...

Učebnice pro Vaše zaměstnance zakoupíme s 15% slevou a dopravíme je přímo k Vám do společnosti

Připravili jsme pro Vás zajímavou nabídku odborných kurzů se zaměřením na jazykovou výuku. Jedná se o půldenní semináře zaměřené na konkrétní profese nebo na určité téma. Účastníci získají základní přehled v dané oblasti se zaměřením na nejčastější jazykové interference a studijní a referenční materiály cenné pro další využití.

Semináře jsou vhodné i pro pracovníky HR, kteří získají přehled o nabídce nejžádanějších specializovaných kurzů a moderních metodách intenzivní výuky v praxi.

Jak se učit jazyky efektivně a s radostí

Termín: pátek 11. 1. 2019 od 10:00, sobota 30.3. 2019 od 10:00

Úroveň: všechny jazykové úrovně

Přijďte se dozvědět, co můžete do budoucna udělat pro to, aby vaše studium cizího jazyka bylo zábavné, efektivní a přínosné. Řeč bude jak o celkovém přístupu k učení se jazykům, tak o konkrétních metodách a nástrojích, které vám v praxi pomohou rychleji dosáhnout vašich studijních cílů.

V první části zboříme některé mýty, kterými je studium jazyků opředeno, např. to, že jste na studium jazyka staří, nemáte na učení čas, chybí vám speciální talent na jazyky nebo že se musíte odstěhovat do zahraničí, abyste se jazyk naučili opravdu plynule. V další části se potom podíváme na to, jak si nastavit svůj studijní plán, učit se jazyk přirozeně, pamatovat si a používat fráze a efektivně při studiu využívat moderní technologie.

Přihlášky a více informací: zde

Don’t speak Czenglish!

Termín: pátek 19. 10. 2018 od 9 hod, čtvrtek 25. 4. 2019 od 14 hod

Přibližná úroveň: A2 - B1, mírně pokročilý – středně pokročilý

Abychom anglicky nejen rozuměli, ale bylo nám i rozuměno aneb jak se zbavit bohemismů. Rodilí mluvčí jim často vůbec nerozumí, a jejich používání nás dokonce může dostat do společensky nepříjemných situací. Přijďte se dozvědět, jaké chyby děláte právě Vy a jak je můžete efektivně odstranit, abyste namísto Czenglish používali pravou English. Seminář je uzpůsoben pro mírně pokročilé, budeme se proto zabývat zejména rozdíly ve větné stavbě, základními chybami ve výslovnosti a nesprávným používáním vybrané slovní zásoby. Odstranění těchto chyb a uvědomění si elementárních rozdílů mezi oběma jazyky vám pomůže podstatně zlepšit mluvený i písemný projev a usnadní další studium angličtiny.

Přihlášky a více informací: zde

Don’t speak Czenglish!  – advanced

Termín: pátek 25. 1. 2019 od 13 hod, úterý 21. 5. 2019 od 9 hod

Přibližná úroveň: B2 – pokročilý a vyšší

Přijďte zapracovat na odstranění čechismů a chyb, které v angličtině děláme právě proto, že naším rodným jazykem je čeština. Dozvíte se, co jsou to tzv. false friends, naučíte se správně používat některá ustálená slovní spojení,  rozebereme typické chyby v gramatice a bavit se budeme i o správné anglické výslovnosti slov a spojení, se kterými Češi nejvíce bojují. Uvedeme si spoustu úsměvných příkladů z praxe a posuneme se zase o krok dále od Czenglish k pravé English.  

Přihlášky a více informací: zde

Angličtina pro obchodní vyjednávání

Termín: čtvrtek 29. 11. 2018 od 14 hod, pátek 8. 3. 2019 od 9 hod

Přibližná úroveň: B2 – pokročilý a vyšší

Seminář je určen pokročilým studentům, kteří si chtějí rozšířit své obzory v tzv. business English, jejíž znalost je dnes klíčová pro každého, kdo pracuje v mezinárodním prostředí. Zaměříme se zejména na situace, ve kterých je potřeba vyjednávat, ať už ohledně podmínek spolupráce s obchodními partnery a dodavateli, tak v rámci vnitrofiremní komunikace. Kromě osvojení si důležitých slovních obratů a frází na vás čekají také rolové hry, při kterých si budete moci zkusit vyjednávat v praxi. Pro účast na semináři není potřeba předešlá zkušenost se studiem odborně zaměřené angličtiny.

Přihlášky a více informací: zde

Angličtina pro e-mailovou komunikaci

Termín: středa 13. 2. 2019 od 9 hod, úterý 9. 4. 2019 od 13 hod

Přibližná úroveň: A2 - B1, mírně pokročilý – středně pokročilý

Víte, jaké obraty používat ve formálním e-mailu a jaké v tom neformálním? Umíte adresáta e-mailu správně oslovit a rozloučit se s ním? Víte, jak se na začátku e-mailu odkázat na předešlou komunikaci? Pokud máte pocit, že byste nejen rádi znali odpověď na tyto otázky, ale celkově si potřebovali osvojit psaní e-mailů v angličtině, tento seminář je určen právě pro vás. Kromě jiného se tu naučíte fráze, jejichž znalost vám později ušetří spoustu času s googlem a překladačem. Seminář je určen mírně až středně pokročilým studentům a pro účast na něm není potřeba předešlá zkušenost se studiem odborně zaměřené angličtiny.

Přihlášky a více informací: zde

Angličtina pro HR - learning and development

Termín: středa 14. 11. 2018 od 13 hod, pátek 29. 3. 2019 od 9 hod

Přibližná úroveň: B2 – pokročilý a vyšší

Tento seminář je určen pokročilejším studentům angličtiny, kteří se pohybují v personalistice a buď pracují přímo na pozici „learning and development“ specialisty, nebo tato oblast alespoň zčásti spadá do jejich pracovní náplně. Na semináři se zaměříme zejména na specifickou slovní zásobu a frazeologii, která se týká vzdělávání zaměstnanců, a bavit se budeme také o motivaci a celkové spokojenosti v práci. Pro účast na semináři není potřeba předchozí zkušenost se studiem HR angličtiny.

Přihlášky a více informací: zde

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Program a další informace:

Program:

  • Uvítání účastníků, představení jazykové školy a lektora – 5 minut
  • Odborná část semináře – 2 x 90 min + 10 minut přestávka
  • Diskuse – 30 minut
  • Občerstvení a volná debata

Kapacita semináře: 15 osob

Cena: 490 Kč

Adresa: Jazyková škola Presto, Na Příkopě 31, 110 00 Praha 1

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přihlášky:

Přihlásit se na seminář můžete přes:

Máte zájem? Odešlete nám rychlý dotaz!

required: povinný údaj
required: povinný údaj
required: povinný údaj
Oblast:
 
 
 
 

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty na firemní výuku na telefonním čísle +420 225 000 666 nebo na e-mailové adrese crmpresto.cz.