Půldenní odborné semináře

Věděli jste, že...

Učebnice pro Vaše zaměstnance zakoupíme s 15% slevou a dopravíme je přímo k Vám do společnosti

Připravili jsme pro Vás zajímavou nabídku odborných kurzů se zaměřením na jazykovou výuku. Jedná se o půldenní semináře zaměřené na konkrétní profese nebo na určité téma. Účastníci získají základní přehled v dané oblasti se zaměřením na nejčastější jazykové interference a studijní a referenční materiály cenné pro další využití.

Semináře jsou vhodné i pro pracovníky HR, kteří získají přehled o nabídce nejžádanějších specializovaných kurzů a moderních metodách intenzivní výuky v praxi.

Don’t speak Czenglish!

Termíny:

 • pondělí 21. 10. 2019 od 13 do 16,15 hod
 • pátek 6. 3. 2020 od 9 do 12,15 hod
 • čtvrtek 13. 8. 2020 od 13 do 16,15 hod

Přibližná úroveň: A2 - B1, mírně pokročilý - středně pokročilý

Abychom anglicky nejen rozuměli, ale bylo nám i rozuměno aneb jak se zbavit bohemismů. Rodilí mluvčí jim často vůbec nerozumí, a jejich používání nás dokonce může dostat do společensky nepříjemných situací. Přijďte se dozvědět, jaké chyby děláte právě Vy a jak je můžete efektivně odstranit, abyste namísto Czenglish používali pravou English. Seminář je uzpůsoben pro mírně pokročilé, budeme se proto zabývat zejména rozdíly ve větné stavbě, základními chybami ve výslovnosti a nesprávným používáním vybrané slovní zásoby. Odstranění těchto chyb a uvědomění si elementárních rozdílů mezi oběma jazyky vám pomůže podstatně zlepšit mluvený i písemný projev a usnadní další studium angličtiny.

Přihlášky a více informací: zde

Don’t speak Czenglish!  – advanced

Termíny:

 • pondělí 21.1. 2020 od 9 do 12,15 hod
 • čtvrtek 24. 4. 2020 od 13 do 16,15 hod

Přibližná úroveň: B2 - pokročilý a vyšší

Přijďte zapracovat na odstranění čechismů a chyb, které v angličtině děláme právě proto, že naším rodným jazykem je čeština. Dozvíte se, co jsou to tzv. false friends, naučíte se správně používat některá ustálená slovní spojení,  rozebereme typické chyby v gramatice a bavit se budeme i o správné anglické výslovnosti slov a spojení, se kterými Češi nejvíce bojují. Uvedeme si spoustu úsměvných příkladů z praxe a posuneme se zase o krok dále od Czenglish k pravé English.  

Přihlášky a více informací: zde

Angličtina pro obchodní vyjednávání

Termíny:

 • čtvrtek 7. 11. 2019 od 9 do 12,15 hod
 • úterý 17. 3. 2020 od 13 do 16,15 hod
 • čtvrtek 18. 6. 2020 od 13 do 16,15 hod

Přibližná úroveň: B2 - pokročilý a vyšší

Seminář je určen pokročilým studentům, kteří si chtějí rozšířit své obzory v tzv. business English, jejíž znalost je dnes klíčová pro každého, kdo pracuje v mezinárodním prostředí. Zaměříme se zejména na situace, ve kterých je potřeba vyjednávat, ať už ohledně podmínek spolupráce s obchodními partnery a dodavateli, tak v rámci vnitrofiremní komunikace. Kromě osvojení si důležitých slovních obratů a frází na vás čekají také rolové hry, při kterých si budete moci zkusit vyjednávat v praxi. Pro účast na semináři není potřeba předešlá zkušenost se studiem odborně zaměřené angličtiny.

Přihlášky a více informací: zde

Angličtina pro e-mailovou komunikaci

Termíny:

 • pondělí 10. 2. 2020 od 13 do 16,15 hod
 • pátek 29. 5. 2020 od 9 do 12,15 hod

Přibližná úroveň: A2 - B1, mírně pokročilý - středně pokročilý

Víte, jaké obraty používat ve formálním e-mailu a jaké v tom neformálním? Umíte adresáta e-mailu správně oslovit a rozloučit se s ním? Víte, jak se na začátku e-mailu odkázat na předešlou komunikaci? Pokud máte pocit, že byste nejen rádi znali odpověď na tyto otázky, ale celkově si potřebovali osvojit psaní e-mailů v angličtině, tento seminář je určen právě pro vás. Kromě jiného se tu naučíte fráze, jejichž znalost vám později ušetří spoustu času s googlem a překladačem. Seminář je určen mírně až středně pokročilým studentům a pro účast na něm není potřeba předešlá zkušenost se studiem odborně zaměřené angličtiny.

Přihlášky a více informací: zde

Angličtina pro HR - learning and development

Termíny:

 • úterý 19. 11. 2019 od 9 do 12,15 hod
 • středa 13. 5. 2020 od 13 do 16,15 hod
 • úterý 14. 7. 2020  od 9 do 12,15 hod

Přibližná úroveň: B2 - pokročilý a vyšší

Tento seminář je určen pokročilejším studentům angličtiny, kteří se pohybují v personalistice a buď pracují přímo na pozici „learning and development“ specialisty, nebo tato oblast alespoň zčásti spadá do jejich pracovní náplně. Na semináři se zaměříme zejména na specifickou slovní zásobu a frazeologii, která se týká vzdělávání zaměstnanců, a bavit se budeme také o motivaci a celkové spokojenosti v práci. Pro účast na semináři není potřeba předchozí zkušenost se studiem HR angličtiny.

Přihlášky a více informací: zde

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cena

 • 1200 Kč/osoba při přihlášení 2-3 studentů
 • 800 Kč/osoba při prihlášení 4-6 studentů

Cena je uvedená bez DPH. Maximální kapacita na semináři je 6 studentů.

Místo konání
Jazyková škola Presto
Pasáž Broadway, vchod 1, 5. patro
Na Příkopě 31
110 00 Praha 1

Přihlášky

Přihlásit se na seminář můžete přes email crmpresto.cz

Máte zájem? Odešlete nám rychlý dotaz!

required: povinný údaj
required: povinný údaj
required: povinný údaj
Oblast:
 
 
 
 

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty na firemní výuku na telefonním čísle +420 225 000 666 nebo na e-mailové adrese crmpresto.cz.