Vzdělávací semináře

Věděli jste, že...

Učebnice pro Vaše zaměstnance zakoupíme s 15% slevou a dopravíme je přímo k Vám do společnosti

Naše jazyková škola nově pořádá vzdělávací semináře se zaměřením na jazykovou výuku. Jedná se o půldenní kurzy zaměřené na konkrétní profesi nebo na určité téma.

Účastníci získají základní přehled v dané oblasti se zaměřením na nejčastější jazykové interference, studijní a referenční materiály cenné pro další využití.Angličtina při obchodním jednání

Termín: 19.11.2015 a 18.5.2016

Cílová skupina: obchodníci, manažeři firem a podnikatelé

Účastníte se obchodních jednání a potřebujete se naučit efektivně používat cizí jazyk a zdokonalit jeho mluvený projev? Obchodní terminologie má svá pravidla, specifika, postupy, chování a formální stereotypy, které je nutné dodržovat. A právě dodržování těchto základních pravidel v cizojazyčné komunikaci s obchodními partnery vás na našem semináři naučíme. Jsou to někdy důležité detaily, které odlišují ty nejlepší profesionály.

Přihlášky a více informací: zde

Angličtina pro HR

Termín: 3.12.2015 a 16.6.2016

Cílová skupina: vedoucí HR oddělení firem a personalisté

Seminář vám poskytne představu o klíčové slovní zásobě a pomůže osvojit si důležité komunikační návyky pro pracovní činnosti, které bezprostředně souvisejí s výkonem vaší profese. Slovní zásoba a klíčové fráze jsou prezentovány v kontextu realistických situací za podpory autentických HR materiálů, které dobře poslouží jako další zdroj inspirace ve vaší profesi.

Přihlášky a více informací: zde

Angličtina při pracovním pohovoru

Termín: 20.1.2016

Cílová skupina: vedoucí HR oddělení firem a personalisté

Chcete porozumět životopisům psaným anglicky, naučit se je vyhodnocovat, profesionálně vést přijímací pohovor v cizím jazyce, klást správné a dobře formulované dotazy a vybrat vždy nejvhodnějšího zaměstnance? Pak právě pro vás je určen náš seminář.

Přihlášky a více informací: zde

Angličtina pro pracovníky back office

Termín: 14.4.2016

Cílová skupina: recepční a pracovníci back office

Seminář je zaměřen na výuku komunikačních dovedností, které využijete při telefonování, vítání klientů/hostů, psaní e-mailů, vyřizování běžných poptávek či nabídek nebo při osobní komunikaci s klienty. Vyzkoušíte si reálné situace a obohatíte si vaši odbornou slovní zásobu. Ukážeme vám, jak si tyto znalosti osvojit tak, aby různé typy a úrovně komunikace byly naprosto přirozené a odpovídaly soudobé praxi.

Přihlášky a více informací: zde

Angličtina na služebních cestách

Termín: 18.2.2016

Cílová skupina: všechny pracovní pozice, které jezdí na služební cesty

V krátkém čase vás připravíme na efektivní zvládání problémů spojených se služebními cestami. Při další cestě si po absolvování našeho semináře s naprostou samozřejmostí dokážete zařídit na cestách téměř cokoliv (rezervace, odbavení, využívání speciálních služeb a spousta dalších praktických záležitostí)!

Přihlášky a více informací: zde

Anglická/americká etiketa a společenské chování v angličtině

Termín:  16.3.2016

Cílová skupina: pro všechny, jež toto téma zajímá a jež nabyté zkušenosti v praxi využijí

Chcete nahlédnout a pochopit americkou mentalitu a zvyklosti v Anglii a předejít tak faux pas ve společnosti? Na našem semináři se dozvíte, jak správně (ne)komunikovat. Zaměříme se na slovní zásobu a společenské fráze. Naučíte se, jak vyjádřit různé pocity, navrhnout nebo odmítnout pozvání, pochválit či pronést přípitek a spoustu dalších věcí, které se leckdy při výuce opomíjejí, ale jsou nesmírně důležité nejen na společenských akcích.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Začátek seminářů je vždy ve 13 hod. Přepokládaný konec je okolo 17 hod.

Program:

  • Uvítání účastníků, představení jazykové školy a lektora – 5 minut
  • Odborná část semináře – 2 x 90 min + 10 minut přestávka
  • Diskuse – 30 minut
  • Občerstvení a volná debata

Cena: 490 Kč

Přihlášky:
Přihlásit se na seminář můžete přes:

  • Tel.: +420 225 000 669
  • Email:

Máte zájem? Odešlete nám rychlý dotaz!

required:
:
required:
Oblast:
 
 
 
 
 

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty na firemní výuku na telefonním čísle +420 225 000 669 nebo na e-mailové adrese .