Firemní jazykové kurzy

Firemní jazykové kurzy jsou specialitou naší Jazykové školy Presto. Pro klienty z řad firem a organizací zajišťujeme jak individuální, tak skupinovou jazykovou výuku.

  • Nejčastěji objednávané: firemní kurzy angličtiny a němčiny
  • Nabízíme mimo jiné: firemní kurzy francouzštiny, španělštiny, italštiny, polštiny, ruštiny a všech dalších evropských jazyků, dále pak, čínštiny, japonštiny, arabštiny a dalších jazyků. Samozřejmostí je také výuku češtiny pro cizince (Czech for Foreigners)
  • Již od roku 2001 jazyková škola PRESTO úspěšně poskytuje firemní vzdělávání v Praze a na celém území České republiky.

Jazykové kurzy na míru

Jazyková škola PRESTO je na trhu již přes 15 let a zakládá si na poskytování efektivního jazykového vzdělávání. Dlouhodobě se řadíme mezi nejlepší jazykové školy v Praze. Každému zákazníkovi se snažíme navrhnout optimální model výuky, který zajistí rychlý pokrok studentů v oblastech, kde pracovníci cizí jazyk využívají nejintenzivněji. Našim klientům tak poskytujeme jazykové kurzy na míru podle jejich potřeb.

  • Opíráme se o nejmodernější a praxí prověřené metody výuky. Velkou péči věnujeme výběru a dalšímu vzdělávání lektorů, rozhodujícím ukazatelem je pro nás spokojenost klientů a plnění cílů výuky.
  • Abychom tyto cíle mohli garantovat, výukový proces neustále vyhodnocujeme prostřednictvím kontroly plnění plánů výuky, hospitací v hodinách a na základě zpětné vazby od studentů a personalistů.
  • Díky on-line systému pro řízení kurzů jsou na webu vždy k dispozici veškeré důležité informace pro naše pracovníky, lektory, studenty a samozřejmě pro personalisty/koordinátory výuky na straně klienta.
  • Na velikosti nezáleží  - služby jazykového vzdělávání poskytujeme velkým i menším firmám a bez ohledu na velikost každému klientovi garantujeme péči pracovníka CRM oddělení, který je s Vámi bude v úzkém kontaktu. Výsledky naší práce a Vaše spokojenost jsou pro nás povzbuzením a závazkem do budoucna.

Buďte naším partnerem

Naším cílem není být dodavatelem, ale Vaším partnerem. Sami se přesvědčte, zda je naše filosofie správná, výukové metody efektivní, lektoři vstřícní a kvalitní, administrativní péče profesionální a flexibilní a naši partneři spokojení:

  • Objednejte si ukázkovou hodinu zdarma
  • Vyzkoušejte si několik kurzů dle Vašich parametrů
  • Nechte si navrhnout alternativní model jazykového vzdělávání

Rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti. Obraťte se na nás pro nezávaznou konzultaci:

Máte zájem? Odešlete nám nezávaznou poptávku!

required: povinný údaj
required: povinný údaj
required: povinný údaj

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty na firemní výuku na telefonním čísle +420 225 000 669 nebo na e-mailové adrese crmpresto.cz.