Připravili jsme ukrajinska vlajka vektor – česká vlajka vektor slovníček pro běžné životní situace. Najdete ho tady. // Ми підготували для вас ukrajinska vlajka vektor – česká vlajka vektor словник слів і фраз найтиповіших життєвих ситуацій.

Připravili jsme ukrajinska vlajka vektor - česká vlajka vektor slovníček pro běžné životní situace. Najdete ho tady. // Ми підготували для вас ukrajinska vlajka vektor - česká vlajka vektor словник слів і фраз найтиповіших життєвих ситуацій.

Připravili jsme ukrajinska vlajka vektor - česká vlajka vektor slovníček pro běžné životní situace. Najdete ho tady. // Ми підготували для вас ukrajinska vlajka vektor - česká vlajka vektor словник слів і фраз найтиповіших життєвих ситуацій.

Firemní výuka španělštiny

Španělština je jedním z nejpoužívanějších jazyků na světe. Umět dobře španělsky tak může být rozhodně výhodou. Zajistěte profesionální firemní kurzy španělštiny pro sebe nebo Vaše zaměstnance. Na výuku jazyků pro firmy jsme specialisté.

Firemní kurzy španělštiny pro konkrétní pracovní situace

V našich kurzech španělštiny Vás připravíme na konkrétní situace, které se Vám v pracovním prostředí budou nesmírně hodit. Navíc, vše připravujeme na míru Vašim potřebám a Vy se tak rozvíjíte v tom, v čem zrovna potřebujete nejvíce.

Pracovní jednání ve španělštině

Španělština v běžné komunikaci

Psaní pracovních emailů ve španělštině

Španělština pro pracovní cestu

... a na mnohé další pracovní situace.

Výuka španělštiny pro firmy různých zaměření

Firemní výuku španělštiny si u nás můžete objednat přímo pro Vaši profesi či na Vaše zaměření. Zajistíme pro Vás profesionálního lektora španělštiny , který má s výukou v daném oboru zkušenosti, a Vy tak posunete své znalosti španělštiny na vyšší úroveň.

5

Španělština pro personalisty

5

Marketingová španělština

5

Španělština pro právníky

5

Obchodní španělština

5

Finanční španělština

5

Španělština ve zdravotnictví

5

Španělština pro recepční

5

Španělština pro číšníky

5

Španělština pro letušky

5

Dalších celkem 50 oborů a profesí...

Pro koho je výuka španělštiny určena

Individuálně pro manažery nebo zaměstnance

Lekce pro menší i větší týmy

Komplexní řešení jazykové vzdělávání pro menší i větší firmy

Více informací o jazykových kurzech pro firmy u nás

Poptávkový formulář

Poptávkový formulář - Firemní výuka CZ

Váš požadavek vyřizuje:

Tereza Židlická

Koordinátor firemní výuky

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty na firemní výuku jazyků na telefonním čísle +420 225 000 685 nebo na e-mailové adrese crm@presto.cz.

Pin It on Pinterest