Připravili jsme ukrajinska vlajka vektor – česká vlajka vektor slovníček pro běžné životní situace. Najdete ho tady. // Ми підготували для вас ukrajinska vlajka vektor – česká vlajka vektor словник слів і фраз найтиповіших життєвих ситуацій.

Připravili jsme ukrajinska vlajka vektor - česká vlajka vektor slovníček pro běžné životní situace. Najdete ho tady. // Ми підготували для вас ukrajinska vlajka vektor - česká vlajka vektor словник слів і фраз найтиповіших життєвих ситуацій.

Připravili jsme ukrajinska vlajka vektor - česká vlajka vektor slovníček pro běžné životní situace. Najdete ho tady. // Ми підготували для вас ukrajinska vlajka vektor - česká vlajka vektor словник слів і фраз найтиповіших життєвих ситуацій.

Firemní výuka francouzštiny

Pokud chcete rozšířit své znalosti nebo znalosti Vašich zaměstnanců ve francouzštině, pak jste na správném místě. Jsme specialisté na firemní kurzy francouzštiny a zajistíme Vám profesionální jazykové kurzy na míru Vaším potřebám.

Firemní kurzy francouzštiny pro konkrétní pracovní situace

V našich kurzech francouzštiny Vás připravíme na konkrétní situace, které se Vám v pracovním prostředí budou nesmírně hodit. Navíc, vše připravujeme na míru Vašim potřebám a Vy se tak rozvíjíte v tom, v čem zrovna potřebujete nejvíce.

Pracovní jednání ve francouzštině

Francouzština v běžné komunikaci

Psaní pracovních emailů ve francouzštině

Francouzština pro pracovní cestu

... a na mnohé další pracovní situace.

Výuka francouzštiny pro firmy různých zaměření

Firemní výuku francouzštiny si u nás můžete objednat přímo pro Vaši profesi či na Vaše zaměření. Zajistíme pro Vás profesionálního lektora francouzštiny, který má s výukou v daném oboru zkušenosti, a Vy tak posunete své znalosti francouzštiny na vyšší úroveň.

5

Francouzština pro personalisty

5

Marketingová francouzština

5

Francouzština pro právníky

5

Obchodní francouzština

5

Finanční francouzština

5

Francouzština ve zdravotnictví

5

Francouzština pro recepční

5

Francouzština pro číšníky

5

Francouzština pro letušky

5

Dalších celkem 50 oborů a profesí...

Pro koho je výuka francouzštiny určena

Individuálně pro manažery nebo zaměstnance

Lekce pro menší i větší týmy

Komplexní řešení jazykové vzdělávání pro menší i větší firmy

Více informací o jazykových kurzech pro firmy u nás

Poptávkový formulář

Poptávkový formulář - Firemní výuka CZ

Váš požadavek vyřizuje:

Tereza Židlická

Koordinátor firemní výuky

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty na firemní výuku jazyků na telefonním čísle +420 225 000 685 nebo na e-mailové adrese crm@presto.cz.

Pin It on Pinterest