Připravili jsme ukrajinska vlajka vektor – česká vlajka vektor slovníček pro běžné životní situace. Najdete ho tady. // Ми підготували для вас ukrajinska vlajka vektor – česká vlajka vektor словник слів і фраз найтиповіших життєвих ситуацій.

Připravili jsme ukrajinska vlajka vektor - česká vlajka vektor slovníček pro běžné životní situace. Najdete ho tady. // Ми підготували для вас ukrajinska vlajka vektor - česká vlajka vektor словник слів і фраз найтиповіших життєвих ситуацій.

Připravili jsme ukrajinska vlajka vektor - česká vlajka vektor slovníček pro běžné životní situace. Najdete ho tady. // Ми підготували для вас ukrajinska vlajka vektor - česká vlajka vektor словник слів і фраз найтиповіших життєвих ситуацій.

Individuální výuka jazyků

Chcete dělat největší a nejrychlejší pokroky? Máte raději individuální přístup? Pak je individuální výuka jazyků tím správným rozhodnutím pro Vás! U individuální výuky se lektor plně přizpůsobí Vašim potřebám a sestaví Vám plán výuky na míru.

Pro koho jsou naše individuální jazykové kurzy určené

Pro jednotlivce

Nejprve podrobně zjistíme, co potřebujete, podle toho vybíráme lektora.

Všechny naše lektory dokonale známe. Podle Vašich potřeb a představ vybereme nejvhodnějšího lektora a následně stanovíme cíle soukromých jazykových kurzů, jejichž plnění pravidelně sledujeme.

Od 520 Kč/60 min

 

Pro malé skupiny

Učte se sami nebo s kamarády – cena za lekci zůstává stejná.

Malou skupinou rozumíme skupinu 2-3 studentů přibližně stejné úrovně jazyka, kteří mají podobné cíle výuky a navzájem se motivují. Jedině tak je možno zajistit, že výuka bude individuální.

Od 173 Kč/60 min na osobu

Jaké jazyky učíme individuálně

Přečtěte si více o vámi vybraném jazyku nebo rovnou poptejte nezávaznou kalkulaci.

Proč individuální výuka jazyků

Čas a místo výuky si vyberete Vy

Náplň kurzu se plně přizpůsobí Vám

Rychlejší pokrok ve výuce

V jakých městech učíme

Kromě Prahy můžeme zajistit individuální prezenční výuku v Brně, Ostravě, Olomouci, Plzni, Českých Budějovích, Hradci a Pardubicích.

9

Praha

9

Brno

9

Ostrava

9

Olomouc

9

Plzeň

9

České Budějovice

9

Hradec Králové

9

Pardubice

Místo a forma individuální výuky

Můžete se učit u Vás doma, v práci
nebo v našich učebnách v samém centru Prahy, v ulici Na Příkopě 31. Učebny jsou skvěle dostupné veřejnou dopravou.
Nabízíme i online výuku jazyků s našimi lektory přes Skype, nebo jiné programy. Výběr je na Vás.

Místo a forma individuální výuky

Můžete se učit u Vás doma, v práci
nebo v našich učebnách v samém centru Prahy, v ulici Na Příkopě 31. Učebny jsou skvěle dostupné veřejnou dopravou.
Nabízíme i online výuku jazyků s našimi lektory přes Skype, nebo jiné programy. Výběr je na Vás.

Proč si vybrat jazykovou školu Presto

}

Platíte za hodinu, ne za studenta

Učte se sami nebo se svými kamarády – cenu účtujeme za vyučovací hodinu a ne za počet studentů!

Jasný plán a cíl výuky

Připravíme Vám jasný plán a cíle individuální jazykové výuky a budeme pečlivě dbát na splnění těchto cílů.

i

Připravíme Vás k mezinárodním zkouškám

Potřebujete složit mezinárodní jazykovou zkoušku v krátkém termínu? Naše individuální jazykové kurzy jsou tou nejlepší volbou.

Kdykoliv a na jak dlouho chcete

Objednejte si celý rok soukromých lekcí jazyka nebo třeba jen jeden měsíc na osvěžení konverzace. Učte se v jakýkoliv den a hodinu, třeba i každý den.

Učí Vás skvělí lektoři

Vybereme Vám toho nejvhodnějšího lektora dle Vašich přání a požadavků. U nás vyučují jenom profesionálové!

Za nejlepší ceny

Nejlepší ceny Vám nabízíme u balíčků lekcí, které je třeba si předplatit. Jestliže si nechcete předplácet, můžeme Vám výuku jednoduše fakturovat na měsíční bázi.

Co o nás říkají

„U Jazykové školy Presto se již několik měsíců účastním individuální výuky. Zajištění lekcí proběhlo během několika dní, rychle a bez problémů. Lektorka je vždy skvěle připravena a naši hodinu využívá na maximum. Velmi mi vyhovuje, že výuka probíhá přímo v prostorách společnosti mého zaměstnavatele. Jazykovou školu Presto doporučuji svým kolegům a jsem ráda, že jsem si vybrala právě jejich profesionální služby.“

Helena Krysličková

Studentka individuální výuky angličtiny

„Lektorka chodí na hodiny vždy výborně připravená, nosí nám materiály ke studování, hodiny jsou velice zábavné. Hodiny jsou perfektní a vždy se společně dohodneme přímo na hodině, co potřebujeme aktuálně procvičit.
S Renatou Dolečkovou, se kterou kurz navštěvujeme, se na hodiny vždy těšíme. Učíme se nenucenou formou a to nás baví a motivuje.

Kurz splňuje naše očekávání. Především hodně konverzujeme, učíme se nová slovíčka a gramatiku, což nám maximálně vyhovuje. Hodiny se navíc přizpůsobují našemu tempu a potřebám.

Motivuje nás nenásilná a zábavná forma výuky a především velké a rychlé pokroky, které na sobě pociťujeme.

Petra Deáková

Studentka individuální výuky angličtiny

„Jazyková škola PRESTO mi už druhým rokem zajišťuje individuální jazykovou výuku, lektor dochází za mnou na pracoviště. Vše probíhá k mé naprosté spokojenosti.

Martina Vlčková

Studentka individuální výuky angličtiny

„Jazykovou školu Presto jsem si vybrala z recenzí a porovnáním nabídek jazykových škol. Zvolila jsem individuální studium s rodilým mluvčím a jsem naprosto spokojená jak s obsahem, tak s formou výuky. Za přibližně 2 roky studia španělštiny s lektorkou Laurou jsem rozhodně pokročila v mluvené konverzaci.

Zpočátku jsem měla problém mluvit španělsky, přestože jsem znala slovíčka i gramatiku. Díky Lauře a jejímu způsobu výuky – vlastně „jenom“ rozhovory o zajímavých tématech z běžného života – jsem ztratila ostych mluvit. Samozřejmě mě španělština baví, takže čtení knížek a sledování filmů je další aktivita, kterou můžeme dál v hodině rozvíjet.

Jazykovou školu PRESTO mohu doporučit  všem, kteří chtějí studovat a rozvíjet svůj jazykový potenciál. Za mě naprostá spokojenost!

Dagmar Pokorná

Studentka individuální výuky španělštiny

Poptávkový formulář

Poptávkový formulář - Individuální + online výuka CZ NEW

Váš požadavek vyřizuje:

Barbora Dvořáková

Koordinátorka individuální výuky

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty na individuální výuku jazyků na telefonním čísle +420 225 000 666 nebo na e-mailové adrese crm@presto.cz.

Pin It on Pinterest