Odborné semináře

Semináře jsou vhodné i pro pracovníky HR, kteří získají přehled o nabídce nejžádanějších specializovaných kurzů a moderních metodách intenzivní výuky v praxi.

Půldenní odborné jazykové semináře

Připravili jsme pro Vás zajímavou nabídku odborných kurzů se zaměřením na jazykovou výuku. Jedná se o půldenní semináře zaměřené na konkrétní profese nebo na určité téma. Účastníci získají základní přehled v dané oblasti se zaměřením na nejčastější jazykové interference a studijní a referenční materiály cenné pro další využití.

Don’t speak Czenglish!

A2 – B1, mírně pokročilý – středně pokročilý

Abychom anglicky nejen rozuměli, ale bylo nám i rozuměno aneb jak se zbavit bohemismů. Přijďte se dozvědět, jaké chyby děláte právě Vy a jak je můžete efektivně odstranit.

Don’t speak Czenglish! Advanced

B2 – pokročilý a vyšší

Přijďte zapracovat na odstranění čechismů a chyb, které v angličtině děláme právě proto, že naším rodným jazykem je čeština.

Angličtina pro obchodní vyjednávání

B2 – pokročilý a vyšší

Seminář je určen pokročilým studentům, kteří si chtějí rozšířit své obzory v tzv. business English, jejíž znalost je klíčová pro každého, kdo pracuje v mezinárodním prostředí.

Angličtina pro e-mailovou komunikaci

A2 – B1, mírně pokročilý – středně pokročilý

Pokud máte pocit, že byste si potřebovali osvojit psaní e-mailů v angličtině, tento seminář je určen právě pro vás.

Angličtina pro HR – learning and development

B2 – pokročilý a vyšší

Tento seminář je určen pokročilejším studentům angličtiny, kteří se pohybují v personalistice a oblast „learning and development“ spadá do jejich pracovní náplně.

Reference

Vybralo si nás již více než 4355 firem pro jazykové kurzy u nich ve firmě. Níže uvadíme některé z nich.
Přidáte s k nim i Vy?

Organizace výuky v naší společnosti v průběhu celé spolupráce probíhá na profesionální a vstřícné úrovni, komunikace s jazykovou školou je velmi pružná. Jazyková škola je schopna řešit naše požadavky i případné změny pokud jde o lektory nebo o termíny výuky. Lektoři jsou zkušení a kvalita výuky odpovídá našim požadavkům.

Marie Filipová

Manažer lidských zdrojů, Kongresové centrum Praha

Jazyková škola PRESTO mi už druhým rokem zajišťuje individuální jazykovou výuku, lektor dochází za mnou na pracoviště. Vše probíhá k mé naprosté spokojenosti.

Martina Vlčková

Studentka individuální výuky angličtiny