Připravili jsme ukrajinska vlajka vektor – česká vlajka vektor slovníček pro běžné životní situace. Najdete ho tady. // Ми підготували для вас ukrajinska vlajka vektor – česká vlajka vektor словник слів і фраз найтиповіших життєвих ситуацій.

Připravili jsme ukrajinska vlajka vektor - česká vlajka vektor slovníček pro běžné životní situace. Najdete ho tady. // Ми підготували для вас ukrajinska vlajka vektor - česká vlajka vektor словник слів і фраз найтиповіших життєвих ситуацій.

Připravili jsme ukrajinska vlajka vektor - česká vlajka vektor slovníček pro běžné životní situace. Najdete ho tady. // Ми підготували для вас ukrajinska vlajka vektor - česká vlajka vektor словник слів і фраз найтиповіших життєвих ситуацій.

Reference

Výuku zajišťujeme pro více než 200 firem a institucí a studuje s námi přes 5 000 spokojených studentů. Zajímá Vás, jak jsou s námi klienti spokojeni? Čtěte dál.

Naši firemní klienti

Vyjádření našich firemních klientů

„Jazyková škola PRESTO zajišťuje pro zaměstnance CzechInvestu výuku cizích jazyků zejména ve formě individuální výuky na míru. Jazyková škola PRESTO vždy rychle a vstřícně reaguje na požadavky účastníků. Jednotliví zaměstnanci CzechInvestu zejména oceňují odbornou úroveň lektorů, jejich profesionální přístup a flexibilitu.

Jsme velmi spokojeni s dosavadní spoluprací v rámci komunikace, přístupu a organizování jednotlivých kurzů. Spolupráci s jazykovou školou PRESTO můžeme vřele doporučit.

Petr Müller

Ředitel personálního odboru, CzechInvest

„Jazyková škola PRESTO zajišťuje pro zaměstnance naší společnosti výuku cizích jazyků. Jednotliví zaměstnanci oceňují odbornou úroveň lektorů, jejich profesionální přístup a flexibilitu. Součástí naší spolupráce jsou mimo výuky jazyků také překladatelské a tlumočnické služby, u kterých oceňujeme odbornost, jakou disponují členové týmu PRESTO.  Spolupráci s jazykovou školou PRESTO můžeme vřele doporučit.

Lubomír Slezák

Jednatel společnosti, Italinox

Organizace výuky v naší společnosti v průběhu celé spolupráce probíhá na profesionální a vstřícné úrovni, komunikace s jazykovou školou je velmi pružná. Jazyková škola je schopna řešit naše požadavky i případné změny pokud jde o lektory nebo o termíny výuky. Lektoři jsou zkušení a kvalita výuky odpovídá našim požadavkům.

Marie Filipová

Manažer lidských zdrojů, Kongresové centrum Praha

„Jazyková škola PRESTO vychází vstříc potřebám naší organizace. Jsme rádi, že v naší organizaci působí již tři roky.  Studenti jsou spokojeni s přípravou lektorů na výuku i s výukovými materiály. Oceňují možnost samostatnosti a aktivního zapojení do výuky.”

Věra Málková

Personání oddělení, Český Hydrometeorologický ústav

Co říkají samotní studenti

„U Jazykové školy Presto se již několik měsíců účastním individuální výuky. Zajištění lekcí proběhlo během několika dní, rychle a bez problémů. Lektorka je vždy skvěle připravena a naši hodinu využívá na maximum. Velmi mi vyhovuje, že výuka probíhá přímo v prostorách společnosti mého zaměstnavatele. Jazykovou školu Presto doporučuji svým kolegům a jsem ráda, že jsem si vybrala právě jejich profesionální služby.“

Helena Krysličková

Studentka individuální výuky angličtiny

„Jazykovou školu Presto jsem si vybrala z recenzí a porovnáním nabídek jazykových škol.

Zvolila jsem individuální studium s rodilým mluvčím a jsem naprosto spokojená jak s obsahem a tak formou výuky.

Za přibližně 2 roky studia španělštiny s lektorkou Laurou jsem rozhodně pokročila v mluvené konverzaci.

Zpočátku jsem měla problém mluvit španělsky, přestože jsem znala slovíčka i gramatiku.

Díky Lauře a jejímu způsobu výuky – vlastně – „ jenom „ rozhovory o zajímavých tématech z běžného života  jsem ztratila ostych mluvit. Samozřejmě mě španělština baví, takže čtení knížek a sledování filmů je další aktivita, kterou můžeme dál v hodině rozvíjet.

Jazykovou školu PRESTO mohu doporučit  všem, kteří chtějí studovat a rozvíjet svůj jazykový potenciál. Za mě naprostá spokojenost!

Dagmar Pokorná

Studentka individuální výuky španělštiny

„Jazyková škola PRESTO mi už druhým rokem zajišťuje individuální jazykovou výuku, lektor dochází za mnou na pracoviště. Vše probíhá k mé naprosté spokojenosti.

Martina Vlčková

Studentka individuální výuky angličtiny

S agenturou PRESTO spolupracuji druhým rokem v rámci individuální výuky angličtiny. S výukou jsem spokojena. Nejvíce oceňuji operativní přístup při plánování výuky i výběru lektorů dle specifických požadavků klienta.

Renata Sedláková

Studentka individuální výuky angličtiny

„Lektorka chodí na hodiny vždy výborně připravená, nosí nám materiály ke studování, hodiny jsou velice zábavné. Hodiny jsou perfektní a vždy se společně dohodneme přímo na hodině, co potřebujeme aktuálně procvičit.
S Renatou Dolečkovou, se kterou kurz navštěvujeme, se na hodiny vždy těšíme. Učíme se nenucenou formou a to nás baví a motivuje.

Kurz splňuje naše očekávání. Především hodně konverzujeme, učíme se nová slovíčka a gramatiku, což nám maximálně vyhovuje. Hodiny se navíc přizpůsobují našemu tempu a potřebám.

Motivuje nás nenásilná a zábavná forma výuky a především velké a rychlé pokroky, které na sobě pociťujeme.

Petra Deáková

Studentka individuální výuky angličtiny

Jaká je spokojenost s výukou

Takto hodnotí klienti výuku jazyků u nás:

  • 93 % by nás jednoznačně doporučilo
  • 95 % je spokojeno s výukou

Pin It on Pinterest