Připravili jsme ukrajinska vlajka vektor – česká vlajka vektor slovníček pro běžné životní situace. Najdete ho tady. // Ми підготували для вас ukrajinska vlajka vektor – česká vlajka vektor словник слів і фраз найтиповіших життєвих ситуацій.

Připravili jsme ukrajinska vlajka vektor - česká vlajka vektor slovníček pro běžné životní situace. Najdete ho tady. // Ми підготували для вас ukrajinska vlajka vektor - česká vlajka vektor словник слів і фраз найтиповіших життєвих ситуацій.

Připravili jsme ukrajinska vlajka vektor - česká vlajka vektor slovníček pro běžné životní situace. Najdete ho tady. // Ми підготували для вас ukrajinska vlajka vektor - česká vlajka vektor словник слів і фраз найтиповіших життєвих ситуацій.

Online výuka jazyků s lektorem přes Skype

Chcete se naučit cizí jazyk a zároveň potřebujete ušetřit čas? Jste online a nebojíte se využívat technické nástroje současnosti? Pokud ano, vyzkoušejte naši rozšířenou nabídku individuální výuky prostřednictvím programu Skype.

Jazyky, které vyučujeme online

 

Přečtěte si více o vámi vybraném jazyku nebo poptejte nezávaznou kalkulaci a začnete se učit jazyk online již nyní.

Proč online jazyková výuka

Studujte odkudkoli

z pohodlí domova nebo na služební cestě

Flexibilita

Flexibilní uspořádání lekcí dle dohody s lektorem

Personalizace

Náplň online kurzu se plně přizpůsobí Vám

+

Interaktivita

Interaktivní materiály a cvičení

Možnost nahrávání

Online lekci je si možné nahrát a kdykoli zopakovat

Nové technologie

Kromě Skypu nabízíme výuku také v oblíbených programech MS Teams, Google Meet nebo Zoom apod.

Výhody jazykových kurzů online u nás v Prestu:

jazykovou školou PRESTO budete jistě spokojeni – s online výukou jazyků máme již několikaleté zkušenosti!

}

Šetříte náklady a čas

Online výuku přes Skype poskytujeme za výhodnější ceny a vše s Vámi vyřídíme rychle na dálku.

Jednoduchá organizace online kurzu

Díky našemu informačnímu systému máte vše pod kontrolou a můžete kdykoli zjistit aktuální údaje o svém online jazykovém kurzu.

Jasný plán a cíl online výuky

Připravíme Vám jasný plán a cíle online výuky jazyka a budeme pečlivě dbát na splnění těchto cílů.

Kdykoliv a na jak dlouho chcete

Objednejte si celý rok jazykové výuky online nebo třeba jen jeden měsíc na osvěžení konverzace. Učte se v jakýkoliv den a hodinu, třeba i každý den.

Učí Vás skvělí lektoři

Jdeme s dobou a vyškolili jsme pro Vás lektory pro speciální metodiku pro jazykovou výuku online přes Skype. U nás vyučují jenom profesionálové!

Za nejlepší ceny

Při předplaceném balíčku lekcí Vám poskytneme nejlepší ceny za individuální online výuku jazyků.

Reference od studentů

„Služby jazykové školy PRESTO využívám již rok. Konkrétně jsem si vybrala skypové hodiny angličtiny s rodilou mluvčí, které jsou pro mě ideální. Po příchodu do práce mám lekci a netrávím tak čas navíc s cestou na danou lekci. S lektorkou jsme si sedly hned od začátku a na hodinách se cítím velmi dobře a baví mě, což mi pomohlo se rozmluvit, v čemž byl můj největší problém. Domluva na jednotlivé hodiny je velmi flexibilní. Tuto jazykovou školu mohu ze svého pohledu jednoznačně doporučit.”

Ilona Rokoská

Studentka online výuky angličtiny

Němčinu jsem začal studovat na střední škole, v minulosti jsem jí věnoval poměrně značné úsilí, proto jsem si předsevzal, že v ní budu i nadále pokračovat.

Výuka s rodilým mluvčím je pro mě ideální, poměrně náhodou jsem našel jazykovou školu Presto, která nabízí on-line kurzy. Tento typ studia považuji za obzvláště výhodný, nabízí kvalitní náplň, jehož obsah si mohu plně dohodnout s lektorkou. Lektora je velmi příjemná a zkušená. Díky ní jsem dosáhnul pokroku, zejména v aktivním projevu a slovní zásobě.

Ve studiu budu i nadále pokračovat, lekce po Skypu sice mohou někoho odrazovat, ale mají benefit výuky doma, což je i velkou časovou úsporou.

Michal Kazmíř

Student online výuky němčiny

Poptávkový formulář

Poptávkový formulář - Online výuka CZ NEW

Váš požadavek vyřizuje:

Barbora Dvořáková

Koordinátorka individuální výuky

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty na online výuku jazyků na telefonním čísle +420 225 000 666 nebo na e-mailové adrese crm@presto.cz.

Pin It on Pinterest