Jak pracujeme s lektory

Věděli jste, že...

Pro všechny studenty angličtiny máme dárek – e-learning On-line škola zdarma!

Základním stavebním kamenem našeho systému jazykového vzdělávání je kvalitní lektor. Kvalitní lektor je tou nejdůležitější podmínkou pro dosažení pokroku při studiu. Bez kvalitních lektorů s potřebnou praxí, vzděláním a nadšením pro výuku nelze studovat cizí jazyk efektivně. Proto je výběr lektorů a jejich další vzdělávání pro nás prioritou.

V současné době spolupracujeme s více než 400 pečlivě vybranými lektory ze všech regionů Čech a Moravy. Náš tým tvoří jak lektoři čeští, tak i zahraniční, díky čemuž jsme schopni zajistit výuku téměř 30 světových jazyků.

Všichni naši lektoři prochází několikakolovým výběrovým řízením, které jsme nastavili tak, abychom pro naše studenty mohli vybrat jen ty nejlepší lektory. Na jejich dodržování dohlíží také i Asociace jazykových škol (AJŠ), jejímž členem je i jazyková škola PRESTO.

Každý nový lektor je ihned po přijetí začleněn do našeho vzdělávacího programu Presto Certified Teacher, v rámci kterého vzděláváme lektory po celou dobu jejich působení v naší jazykové škole.

Kvalitu lektorů důsledně kontrolujeme díky propracovanému systému hospitací, zpětné vazby od studentů a senior lektorů, revizi plánů hodin, sylabů a pokroku studentů.

Máte zájem? Odešlete nám nezávaznou poptávku!

required: povinný údaj
required: povinný údaj
required: povinný údaj

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty na firemní výuku na telefonním čísle +420 225 000 669 nebo na e-mailové adrese crmpresto.cz.