Proč si vybrat naši školu

Jazyková škola se v rámci firemní výuky zaměřuje hlavně na efektivitu jazykového vzdělávání. Jde nám o to, aby studenti byli nejen spokojeni, ale:

  • učili se převážně to, co v praxi skutečně potřebují
  • hodiny studenty bavily a motivovaly je
  • náklady za měřitelný pokrok studentů byly co nejnižší

Dosáhnout těchto cílů vyžaduje systematickou práci na naší straně a vzájemnou kooperaci. Ve spolupráci s Vámi navrhneme jazykové kurzy pro Vaši společnost přímo na míru. Znamená to nejen:

  • optimální rozřazení studentů do studijních skupin
  • analýzy potřeb individuálních a skupinových studentů a stanovení jejich studijních cílů
  • zpracování plánů výuky
  • průběžný monitoring výuky a sledování pokroku

Sledování pokroku a vyhodnocování zpětné vazby věnujeme mimořádnou pozornost. Práci kvalifikovaných lektorů sledujeme při pravidelných hospitacích, které jsou častější, než v jiných jazykových školách, ptáme se studentů na jejich názor a pocity z výuky a s přihlédnutím ke studijním cílům výuku přizpůsobujeme.

K dalším přednostem naší jazykové školy patří rychlá reakce a profesionální přístup všech pracovníků. Díky systému pro správu kurzů máte on-line na webu přístup ke všem důležitým údajům.

V případě potřeby a nutnosti pro nás není problém převzít celý systém administrace a technického zajištění kurzů včetně komunikace se studenty. Šetříme tak Váš čas a náklady.

Vyžádejte si nezávaznou konzultaci a vyzkoušejte, jaké další výhody může jazykové vzdělávání pro Vaše zaměstnance přinášet:

Máte zájem? Odešlete nám nezávaznou poptávku!

required: povinný údaj
required: povinný údaj
required: povinný údaj

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty na firemní výuku na telefonním čísle +420 225 000 669 nebo na e-mailové adrese crmpresto.cz.