Reference

 

Česká exportní banka Kongresové centrum Praha Státní tiskárna cenin
 
GTS Výsledek obrázku pro uniqa Magistrát hl. m. Prahy Výsledek obrázku pro ministerstvo dopravy logo 
 
Biopharm
 
Et Netera    Oxford University Press
 
Výsledek obrázku pro ČESKÝ HYDROMETEOROLOGICKÝ ÚSTAV logo Výsledek obrázku pro czech invest logo Ministerstvo životního prostředí
 
 Ministerstvo práce a sociálních věcí Unicontrols  Výsledek obrázku pro hp logo Výsledek obrázku pro česká obchodní inspekce logo
 
Výsledek obrázku pro SÚKL logo Výsledek obrázku pro úřad pro civilní letectví logo   Výsledek obrázku pro HOBST a.s. logo
 
Výsledek obrázku pro roche logo Výsledek obrázku pro jablotron logo Výsledek obrázku pro Obecně prospěšná společnost Sirius logo Ministerstvo zemědělství

Vyjádření našich firemních klientů:

HOBST a.s.

Naše firma byla velice spokojena s organizací výuky, vyšli jste nám naprosto ve všem vstříc, přestože naše požadavky byly i nad rámec Vašich běžných povinností. Co se týče lektorů a spolupráce s nimi – to bychom hodnotili na jedničku. Vždy byli přesní na čas výuky, k jednotlivým studentům přistupovali zodpovědně a podle jejich jazykových schopností a spolupráce s nimi byla moc příjemná.

Jurys Inn Prague

S jazykovou školou Presto pracujeme úspěšně již řadu let a mezi ostatními jazykovými institucemi zaměřenými na firemní klientelu je pro nás stále jedničkou ve svém oboru.  Lektoři Presta jsou všichni profesionální, flexibilní, vždy připraveni na míru našim potřebám. Organizátoři jsou vždy nápomocni co nejdříve a nejlépe vyhovět našim stále se měnícím požadavkům. Zaměstnanci mají znatelné pokroky v jazykových dovednostech a dokážou je uplatnit v praxi, což je pro nás vzhledem k povaze podnikání ten nejdůležitější výstup. I proto jsme se letos rozhodli o rozšíření výuky dalšího cizího jazyka.

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest

Jazyková škola PRESTO zajišťuje pro zaměstnance CzechInvestu výuku cizích jazyků zejména ve formě individuální výuky na míru. Jazyková škola PRESTO vždy rychle a vstřícně reaguje na požadavky účastníků.  Jednotliví zaměstnanci CzechInvestu zejména oceňují odbornou úroveň lektorů, jejich profesionální přístup a flexibilitu.

Jsme velmi spokojeni s dosavadní spoluprací v rámci komunikace, přístupu a organizování jednotlivých kurzů.

Spolupráci s jazykovou školou PRESTO můžeme vřele doporučit.

Kongresové centrum Praha, a.s.

Organizace výuky v naší společnosti v průběhu celé spolupráce probíhá na profesionální a vstřícné úrovni, komunikace s jazykovou školou je velmi pružná. Jazyková škola je schopna řešit naše požadavky i případné změny pokud jde o lektory nebo o termíny výuky. Lektoři jsou zkušení a kvalita výuky odpovídá našim požadavkům.

ČESKÝ HYDROMETEOROLOGICKÝ ÚSTAV

Jazyková škola PRESTO vychází vstříc potřebám naší organizace. Jsme rádi, že v naší organizaci působí již tři roky.  Studenti jsou spokojeni s přípravou lektorů na výuku i s výukovými materiály. Oceňují možnost samostatnosti a aktivního zapojení do výuky.

Máte zájem? Odešlete nám rychlý dotaz!

required: povinný údaj
required: povinný údaj
required: povinný údaj
Oblast:
 
 
 
 

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty na firemní výuku na telefonním čísle +420 225 000 666 nebo na e-mailové adrese crmpresto.cz.