Asistentky a sekretářky

Jazykový kurz je určen pracovnicím a pracovníkům na pozici asistentek, sekretářek, recepčních či referentek. Kurz je otevřen také všem ostatním zájemcům, kteří si přejí zlepšit své jazykové schopnosti v této oblasti. Základ kurzu je zaměřen na obecnou terminologii a jazykové dovednosti z dané oblasti, konkrétní zaměření kurzu vždy přizpůsobíme Vašim potřebám.

Naučíte se používat cizí jazyk v každodenních situacích spojených s Vaší profesí, kde Vám obecná znalost jazyka již nestačí – specializovaná slovní zásoba, péče o klienty a návštěvy, komunikační dovednosti, vedení diáře a pracovní agendy, správa rezervačního systému, obecné IT názvosloví, jednání s dodavateli, organizování společenských událostí/rautů/firemních večírků, rezervace letenek, vstupenek, hotelů a restaurací, plánování služebních cest, prezentační dovednosti, evidence a správa dokumentů a databází, e-mailing, telefonování, řešení obtížných situací s klienty, procvičování využití cizího jazyka na modelových situacích, atd.

Máte zájem? Odešlete nám rychlý dotaz!

required: povinný údaj
required: povinný údaj
required: povinný údaj
Oblast:
 
 
 
 

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty na firemní výuku na telefonním čísle +420 225 000 666 nebo na e-mailové adrese crmpresto.cz.