Evropská unie

Jazykový kurz je speciálně určen pracovníkům, kteří jednají s EU institucemi a organizacemi, pracují s vyhláškami a jinými regulacemi, atd. Kurz je určen také pro studenty oborů Evropská studia, politologie, mezinárodní vztahy, atd. Kurz je samozřejmě i všem ostatním zájemcům o tuto oblast.

Naučíte se používat cizí jazyk v každodenních situacích spojených s Vaší profesí, kde Vám obecná znalost jazyka již nestačí – rozvoj specializované slovní zásoby, diplomatický protokol, vyjednávání a prezentace, společenské a oficiální události, EU, světové konflikty, debaty a PR, e-mailing, komunikační dovednosti, jednání s mezinárodními politickými i NGO organizacemi, lobbing, volební kampaň, volební systémy a politické strany, vedení týmu, projektové vedení, vedení a účast na jednáních a poradách, procvičování využití cizího jazyka na modelových situacích, atd.

Máte zájem? Odešlete nám rychlý dotaz!

required: povinný údaj
required: povinný údaj
required: povinný údaj
Oblast:
 
 
 
 

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty na firemní výuku na telefonním čísle +420 225 000 666 nebo na e-mailové adrese crmpresto.cz.