Módní průmysl

Jazykový kurz je určen všem, kteří se pohybují v oblasti módy – návrhářům, modelkám, prodavačkám v módních buticích, módním redaktorkám atp. Kurz je otevřen i všem ostatním zájemcům a zájemkyním, kteří se teprve do světa módy chystají vstoupit. Základ kurzu je zaměřen na obecnou terminologii a jazykové dovednosti z dané oblasti, konkrétní zaměření kurzu vždy přizpůsobíme Vašim potřebám.

Naučíte se používat cizí jazyk v každodenních situacích spojených s Vaší profesí, kde Vám obecná znalost jazyka již nestačí – specializovaná slovní zásoba, komunikační dovednosti, historie módy, rozměry a velikosti, barvy, materiály, střihy, módní styly, produkce, prezentace zboží, jednání s klienty, rady a výběr zboží/služeb, představení zboží a služeb, prodejní dovednosti, prezentační dovednosti, jednání s dodavateli, kolegy a agenturami, telefonování, psaní o módě, řešení obtížných situací, procvičování využití cizího jazyka na modelových situacích, atd.

Máte zájem? Odešlete nám rychlý dotaz!

required: povinný údaj
required: povinný údaj
required: povinný údaj
Oblast:
 
 
 
 

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty na firemní výuku na telefonním čísle +420 225 000 666 nebo na e-mailové adrese crmpresto.cz.