O nás

Jazyková škola Presto vznikla v roce 2001 na základě našich dlouholetých zkušeností v oblasti poskytování překladatelských a tlumočnických služeb. Během několika let jsme se zařadili mezi moderní jazykové školy se zázemím kvalitních lektorů, metodiků a jazykových poradců.

Naším hlavním cílem v oblasti jazykového vzdělávání je poskytování kvalitní, systematické a efektivní jazykové výuky na profesionální úrovni pro společnosti i veřejnost s důrazem na co nejvyšší spokojenost našich klientů.

Vaše spokojenost je pro nás na 1. místě

• Děkujeme našim klientům za skvělé reference, kterých si velmi vážíme, a které tak nejlépe dokazují spokojenost našich studentů
  • Většina našich studentů individuálních kurzů s námi nadšeně pokračuje ze semestru do semestru a úspěšně se jim daří zlepšovat své jazykové dovednosti
  • Většina našich firemních klientů s námi spolupracuje více než 4 roky