Online testy

Vyzkoušejte si své jazykové schopnosti v našem online testu. Jeho výsledek Vám pomůže zjistit Vaši přibližnou jazykovou úroveň a usnadní tak zařazení a výběr vhodného kurzu.

PRAVIDLA: Otázky ve vybraném jazyce jsou organizovány od nejnižší úrovně A1 a postupně přecházejí do vyšších úrovní. Každá úroveň se skládá z několika otázek a v případě správného vyplnění automaticky postupujete do další úrovně. V případě chybných odpovědí nebo vypršení času pro danou část testu bude test automaticky ukončen a po vyplnění Vašeho e-mailu bude vyhodnocena jazyková úroveň.

Odpověď vyberete jejím označením a stisknutím tlačítka "další otázka" (pokud zaškrtnete pole pod tlačítkem, budou se po vybrání odpovědi odesílat automaticky). Ve stavovém pruhu vidíte Vaše dosažené zařazení, počet zodpovězených a zbývajících otázek. Test obsahuje maximálně 116 otázek a a maximální čas pro vyplnění testu je 35 minut (zbývající čas se zobrazuje v pravém horním rohu).

Pro spuštění testu použijte prohlížeč Firefox. Nainstalovat si ho můžete zde.

Pokud budete chtít Vaši úroveň zlepšit, kontaktujte nás.

Vyberte jazyk

Máte zájem? Odešlete nám rychlý dotaz!

required: povinný údaj
required: povinný údaj
required: povinný údaj
Oblast:
 
 
 
 

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty na telefonním čísle +420 225 000 666 nebo na e-mailové adrese crmpresto.cz.