Slevy a věrnostní program

Věděli jste, že...

Naučíme vás jazyk pro život, práci i studium – pomůžeme Vám při psaní cizojazyčného CV nebo hledání práce v cizině.

Sledujte aktuální nabídku slev, které se v průběhu roku aktualizují!

500 Kč sleva "přiveď kamaráda"


Věrnostní program

Ve spolupráci s našimi partnery jsme pro Vás připravili věrnostní program plný zajímavých nabídek a lákavých slev!

Kam se jít najíst

PEKAŘSTVÍ PAUL

PEKAŘSTVÍ PAUL

V dnešní době má PAUL síť více než 400 pekařství na celém světě. Přičemž každý měsíc obslouží svým jedinečným pečivem, chlebem, koláčky a dezerty, stejně jako obloženými bagetami jen ve Francii kolem pěti milionů zákazníků. Sladké a lahodné dorty, koláče, jednoduché pokrmy a míchané saláty se všechny připravují na místě a poskytují ideální lehký oběd.

Speciální nabídka pro studenty JŠ PRESTO: 10% SLEVA na celý nákup – při předložení vstupní kartičky JŠ PRESTO (platí pro pekařství PAUL v pasáži Broadway).

SUBWAY

SUBWAY

Společnost SUBWAY® si zakládá na nabídce zdravých produktů, čistotě svých provozoven a zaměření na okamžité chutě zákazníka. Základ produktů této společnosti tvoří především sendviče s bohatou zeleninovou oblohou, jejichž příprava je technicky velmi jednoduchá.

Sledujte připravované akce!


Kam na nákupy

OXFORD BOOKSHOP

OXFORD BOOKSHOP

Zde si můžete za výhodné ceny nakoupit učebnice. Oxford Bookshop působí na českém trhu (do roku 2006 pod obchodním jménem Mega Books International) od roku 1992. Oxford Bookshop se zaměřuje se na dovoz a distribuci zahraniční literatury a v současnosti je v celkovém objemu i v šíři své nabídky ve svém oboru největší firmou v zemi.

Speciální nabídka pro studenty JŠ PRESTO: 15% SLEVA na celý nákup – při předložení vstupní kartičky JŠ PRESTO (platí pro pobočku v Praze 1 v Opletalově ulici).


Ostatní vzdělávání

AUTOŠKOLA STUDENT

AUTOŠKOLA STUDENT

Řidičský výcvik skupin A, B, C, E, referentské školení řidičů a výcvik učitelů autoškol. Nadstandardní péče, pohodoví učitelé, výuka v moderně zařízené učebně, projekce výukových filmů, bar s občerstvením a mnoho dalších výhod.

Speciální nabídka pro studenty JŠ PRESTO: 10% SLEVA na řidičský výcvik – při předložení vstupní kartičky JŠ PRESTO (sleva platí i obráceně – studenti autoškloly mají 10% slevu v JŠ PRESTO na semestrální skupinové kurzy pro veřejnost).

EF EDUCATION FIRST – jazykové kurzy v zahraničí

EF EDUCATION FIRST

Mezinárodní společnost EF Education First, založená v r. 1965 ve Švédsku, největší soukromý poskytovatel jazykového vzdělání na světě. "Prozkoumejte jiné kultury s EF. Naše možnosti seznamování s kulturami zahrnují jazykové zájezdy, jazykové kurzy v zahraničí a skupinové jazykové cestování." PROČ EF: Vysoce atraktivní lokality, užívání nejmodernějších technologií a digitálních médií při výuce, špička ve vědeckém výzkumu, exkluzivní systém výuky jazyků.

Speciální nabídka pro studenty JŠ PRESTO: Při přihlášení přes recepci jazykové školy PRESTO od nás obdržíte k přihlášce učebnici Anglicky v EU.

CHEFPARADE – kurzy vaření mezinárodní kuchyně

CHEFPARADE

Škola vaření Chefparade je místo kde si najde kurz vaření každý. Nabízíme kurzy vaření pro začátečníky i pokročilé. Pro firmy pořádáme firemní akce, které Vám jiná škola vaření nenabídne. Pro veřejnost nabízíme také privátní párty. Při našich kurzech vaření, kulinářském teambuildingu, privátní párty nebo jiné akci se spojí vaření a zábava. V našem obchodě si můžete nakoupit všechny potřebné ingredience, aby jste si mohli vyzkoušet, co jste se naučili, u Vás doma. V Chefparade jste Kuchařem Vy – přijďte se Podívat, Dotknout, Ovonět, Ochutnat, ale v první řadě Pobavit se!

Více informací naleznete zde.

Sledujte připravované akce!

CZECH-US

CZECH-US

Studijní, pracovní i jazykové pobyty ve více než 30ti zemích světa… Czech-us nabízí široké portfolio programů, z nichž nejoblíbenější jsou: Work&Travel USA, Camp USA, Práce v zahraničí, Stáže v zahraničí, Jazykové kurzy v zahraničí, Studium na vysoké škole v zahraničí.

Speciální nabídka pro studenty JŠ PRESTO: 10% SLEVA na programy a jazykové pobyty Czech-us – při registraci do programu na webových stránkách Czech-us zadejte heslo „PRESTO“ do kolonky „Jak jste se o nás dozvěděli“. (sleva platí i obráceně – klienti Czech-us mají 10% slevu v JŠ PRESTO na semestrální skupinové kurzy pro veřejnost).


Životní styl

WORLDCLASS FITNESS

WORLDCLASS FITNESS

Ve World Class věříme, že výsledkem cvičení by mělo být víc, než jen ladné křivky. Věříme ve cvičení, které tvaruje a posiluje tělo i duši. Jestliže je vaším cílem zhubnout, přijďte si vyzkoušet aerobik, cyklistiku nebo tanec. Pokud chcete vytvarovat a vyladit tělo, můžete to dokázat pomocí Lift-It, boxu a tréninku zaměřeného na střed těla. Nebo si můžete zkusit zklidňující účinky jógy a pilates.

Speciální nabídka pro studenty JŠ PRESTO: World Class Fitness Center Vám poskytuje 20–30% SLEVU na využití svých služeb. (Platí i obráceně – zákaznící WorldClass u nás mají SLEVU 10 % na semestrální skupinové jazykové kurzy pro veřejnost.) Kontaktní osoba: Martina Zocherová (Sales Manager,tel. 724 390 558, martina.zocherovaworldclass.cz).


Cestování

KLUB CESTOVATELŮ

KLUB CESTOVATELŮ

Restaurace s arabskou kuchyní, vodní dýmky, každý čtvrtek orientální tanečnice, 30 druhů čajů, pravidelné přednášky a etnické večery, každý měsíc nová výstava fotek, WiFi, kouzelná mapa přání, cestovatelská seznamka.

Sledujte připravované akce!

EUROFLY REISEN

EUROFLY REISEN

Nabízíme kompromis mezi cestováním osamoceně a klasickými hromadnými zájezdy. Cestujte s našimi místními průvodci tam, kde vás to zajímá, kdy se vám to hodí a třeba jen ve dvou nebo s přáteli... Objevte s námi krásy Indie: Ladakh, Kašmír, Radžastán, Goa, Himachal Pradesh, Kerala, Karnataka; nebo jiných zemí: Irán, Nepál, Uzbekistán, Kyrgyzstán, Tádžikistán, Egypt, Mexiko.

Speciální nabídka pro studenty JŠ PRESTO: 5 % SLEVA na cestování – při předložení vstupní kartičky JŠ PRESTO.