Služby – prodavačky

Jazykový kurz je určen pracovnicím a pracovníkům v oblasti služeb na pozici prodavaček a pokladních, atd. Kurz je otevřen také všem ostatním zájemcům, kteří si přejí zlepšit své jazykové schopnosti v této oblasti. Základ kurzu je zaměřen na obecnou terminologii a jazykové dovednosti z dané oblasti, konkrétní zaměření kurzu vždy přizpůsobíme Vašim potřebám.

Naučíte se používat cizí jazyk v každodenních situacích spojených s Vaší profesí, kde Vám obecná znalost jazyka již nestačí – specializovaná slovní zásoba, komunikační dovednosti, jak oslovit klienty, rozměry a velikosti, barvy, funkce, umístění, zboží na objednávku, reklamace, způsoby platby, rady a výběr zboží/služeb, představení zboží a služeb, prodejní dovednosti, prezentační dovednosti, jednání s dodavateli, kolegy a nadřízenými, telefonování, e-mailing, řešení obtížných situací s klienty, procvičování využití cizího jazyka na modelových situacích, atd.

Máte zájem? Odešlete nám rychlý dotaz!

required: povinný údaj
required: povinný údaj
required: povinný údaj
Oblast:
 
 
 
 

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše specialisty na firemní výuku na telefonním čísle +420 225 000 666 nebo na e-mailové adrese crmpresto.cz.