Připravili jsme ukrajinska vlajka vektor – česká vlajka vektor slovníček pro běžné životní situace. Najdete ho tady. // Ми підготували для вас ukrajinska vlajka vektor – česká vlajka vektor словник слів і фраз найтиповіших життєвих ситуацій.

Připravili jsme ukrajinska vlajka vektor - česká vlajka vektor slovníček pro běžné životní situace. Najdete ho tady. // Ми підготували для вас ukrajinska vlajka vektor - česká vlajka vektor словник слів і фраз найтиповіших життєвих ситуацій.

Připravili jsme ukrajinska vlajka vektor - česká vlajka vektor slovníček pro běžné životní situace. Najdete ho tady. // Ми підготували для вас ukrajinska vlajka vektor - česká vlajka vektor словник слів і фраз найтиповіших життєвих ситуацій.

Jazykové zkoušky z němčiny

Jazyková zkouška WiDaF®

(Deutsch als Fremdsprache in der Wirtschaft) je jazyková zkouška z němčiny, která je určena k testování znalostí z obchodní němčiny v pracovním prostředí. 

Zkouška vznikla roku 1996 a byla vytvořena Německo-francouzskou obchodní komorou. V obchodním prostředí nalezla zkouška WiDaF uznání v takových firmách jako jsou např. Deutsche Bank, Siemens, Miele, Deloitte, Marks & Spencer a další…

Obsah jazykové zkoušky WiDaF

Mezinárodní jazyková zkouška z němčiny WiDaF měří jazykové schopnosti na úrovních A1 až C2.  WiDaF je test, kde účastník vybírá správnou odpověď z několika možností. Tento test obsahuje 150 otázek. Skládá se z 2 částí – poslechu (45 min.)  a čtení + slovní zásoba (105 min.)

9

výsledek se dělí na 3 části za 330 bodů

9

čistá doba trvání zkoušky je 150 minut (s administrací cca 3 hod.)

9

bodovací škála od 10 – 990 bodů, které pokrývají úroveň A1 – C2 dle SERR

Část I (105 minut)

9

Slovní zásoba

administrace, výroba, finance a rozpočty, pojištění, obchod, reklama, průzkum na trhu, trhy a akce, atp. Kontexty: korespondence, informační materiály, hlášení, protokoly, návody atp.

9

Gramatika

časování, časy, trpný rod, skloňování, předložky, spojky, zájmena, atp.

9

Četba

obchodní texty, dopisy, popisy výrobků, reklama, novinové články, atp.

Část II (45 minut)

9

Poslech

základní informace, dialogy, rozhovory o práci, telefonické rozhovory, situační dialogy, atp.

Termíny složení jazykové zkoušky WiDaF

Pro tento rok nejsou zatím vypsané termíny.

Cena jazykové zkoušky WiDaF

Certifikát WiDaF

Mezinárodní certifikát z němčiny WiDaF je vhodný pro studenty, uchazeče o zaměstnání a pracovníky, kteří potřebují doložit mezinárodně osvědčenou úroveň jazyka.
Uchazeč dostane certifikát. Doporučujeme přikládat k certifikátu
tabulku jazykových zběhlostí, která slouží jako slovní hodnocení výsledku zkoušky.

WiDaF® využívají firmy při přijímání a výběru zaměstnanců.

Příprava na zkoušky němčiny

Chtěli byste se na jazykovou zkoušku z němčiny dobře připravit a dosáhnout hodně bodů? Potřebujete složit mezinárodní jazykovou zkoušku v krátkém termínu?
Zajistíme Vám
individuální výuku němčiny, která je speciálně zaměřená na přípravu na zkoušku WiDaF, případně na jinou mezinárodní jazykovou zkoušku z němčiny Vašeho výběru.

Jak se zaregistrovat

Termín testování je nutné potvrdit min. 14 dní dopředu.
Pro registraci či více informací o termínech a zkouškách kontaktujte prosím naše specialisty:

Poptávkový formulář

Kontaktní formulář - Mezinárodní zkoušky CZ

Váš požadavek vyřizuje:

Barbora Dvořáková

Koordinátorka individuální výuky

    Pro bližší informace se podívejte na naši individuální výuku nebo neváhejte kontaktovat naše specialisty na individuální výuku jazyků na telefonním čísle +420 225 000 666 nebo na e-mailové adrese toeic@presto.cz.

    Pin It on Pinterest