Místo výuky

přes program Teams (není nutné mít platformu)

Kapacita

Úroveň

B1 – B2

Angličtina pro obchodní vyjednávání

Termín:

09:00 -

Přibližná úroveň:

B1 – B2,⠀

středně pokročilý – pokročilý

Seminář je určen pokročilým studentům, kteří si chtějí rozšířit své obzory v tzv. business English, jejíž znalost je dnes klíčová pro každého, kdo pracuje v mezinárodním prostředí. Zaměříme se zejména na situace, ve kterých je potřeba vyjednávat, ať už ohledně podmínek spolupráce s obchodními partnery a dodavateli, tak v rámci vnitrofiremní komunikace. Kromě osvojení si důležitých slovních obratů a frází na vás čekají také rolové hry, při kterých si budete moci zkusit vyjednávat v praxi. Pro účast na semináři není potřeba předešlá zkušenost se studiem odborně zaměřené angličtiny.

Cena:

• 1690 Kč/osoba při přihlášení 2-3 studentů
  • 1290 Kč/osoba při přihlášení 4-6 studentů

Cena je uvedená bez DPH. Maximální kapacita na semináři je 6 studentů.