Místo výuky

Přibližná úroveň:

A1-B1,⠀

mírně pokročilý – středně pokročilý

Abychom anglicky nejen rozuměli, ale bylo nám i rozuměno aneb jak se zbavit bohemismů. Rodilí mluvčí jim často vůbec nerozumí, a jejich používání nás dokonce může dostat do společensky nepříjemných situací. Přijďte se dozvědět, jaké chyby děláte právě Vy a jak je můžete efektivně odstranit, abyste namísto Czenglish používali pravou English. Seminář je uzpůsoben pro mírně pokročilé, budeme se proto zabývat zejména rozdíly ve větné stavbě, základními chybami ve výslovnosti a nesprávným používáním vybrané slovní zásoby. Odstranění těchto chyb a uvědomění si elementárních rozdílů mezi oběma jazyky vám pomůže podstatně zlepšit mluvený i písemný projev a usnadní další studium angličtiny.

Cena:

• 1690 Kč/osoba při přihlášení 2-3 studentů
  • 1290 Kč/osoba při přihlášení 4-6 studentů

Cena je uvedená bez DPH. Maximální kapacita na semináři je 6 studentů.