Místo výuky

online přes program Teams (není nutné mít platformu)

Kapacita

Úroveň

Don’t speak Czenglish! Advanced

Termín:

09:00 -

Přibližná úroveň:

B2,⠀

pokročilý a vyšší

Přijďte zapracovat na odstranění čechismů a chyb, které v angličtině děláme právě proto, že naším rodným jazykem je čeština. Dozvíte se, co jsou to tzv. false friends, naučíte se správně používat některá ustálená slovní spojení,  rozebereme typické chyby v gramatice a bavit se budeme i o správné anglické výslovnosti slov a spojení, se kterými Češi nejvíce bojují. Uvedeme si spoustu úsměvných příkladů z praxe a posuneme se zase o krok dále od Czenglish k pravé English.

Cena:

• 1690 Kč/osoba při přihlášení 2-3 studentů
  • 1290 Kč/osoba při přihlášení 4-6 studentů

Cena je uvedená bez DPH. Maximální kapacita na semináři je 6 studentů.