Místo výuky

online přes program Teams (není nutné mít platformu)

Kapacita

Úroveň

B1 – B2

E-mailová komunikace a korespondence v angličtině

Termín:

13:00 -

Přibližná úroveň:

B1 – B2,⠀

středně pokročilý – pokročilý

Víte, jaké obraty používat ve formálním e-mailu a jaké v tom neformálním? Umíte adresáta e-mailu správně oslovit a rozloučit se s ním? Víte, jak se na začátku e-mailu odkázat na předešlou komunikaci? Pokud máte pocit, že byste nejen rádi znali odpověď na tyto otázky, ale celkově si potřebovali osvojit psaní e-mailů v angličtině, tento seminář je určen právě pro vás. Kromě jiného se tu naučíte fráze, jejichž znalost vám později ušetří spoustu času s googlem a překladačem. Seminář je určen mírně až středně pokročilým studentům a pro účast na něm není potřeba předešlá zkušenost se studiem odborně zaměřené angličtiny.

Cena:

• 1690 Kč/osoba při přihlášení 2-3 studentů
  • 1290 Kč/osoba při přihlášení 4-6 studentů

Cena je uvedená bez DPH. Maximální kapacita na semináři je 6 studentů.