Místo výuky

Termíny:

• úterý 17. 3. 2020 od 13 do 16:15 hod
  • čtvrtek 18. 6. 2020 od 13 do 16:15 hod

Seminář je určen pokročilým studentům, kteří si chtějí rozšířit své obzory v tzv. business English, jejíž znalost je dnes klíčová pro každého, kdo pracuje v mezinárodním prostředí. Zaměříme se zejména na situace, ve kterých je potřeba vyjednávat, ať už ohledně podmínek spolupráce s obchodními partnery a dodavateli, tak v rámci vnitrofiremní komunikace. Kromě osvojení si důležitých slovních obratů a frází na vás čekají také rolové hry, při kterých si budete moci zkusit vyjednávat v praxi. Pro účast na semináři není potřeba předešlá zkušenost se studiem odborně zaměřené angličtiny.

Cena:

• 1200 Kč/osoba při přihlášení 2-3 studentů
  • 800 Kč/osoba při prihlášení 4-6 studentů

Kam dále:

Pokud hledáte možnost jak se dále rozvíjet v angličtině, máme pro Vás individuální kurzy angličtiny či firemní kurzy angličtiny, kde se můžete učit na míru Vašim potřebám.

Budeme samozřejmě také rádi, když se dostavíte na naše další jazykové semináře.

Neváhejte nás kontaktovat nebo nám zašlete rychlý dotaz níže

Angličtina pro obchodní vyjednávání

Seminář