Místo výuky

Termíny:

• pátek 6. 3. 2020 od 9 do 12:15 hod
  • čtvrtek 13. 8. 2020 od 13 do 16:15 hod

Abychom anglicky nejen rozuměli, ale bylo nám i rozuměno aneb jak se zbavit bohemismů.

Rodilí mluvčí jim často vůbec nerozumí, a jejich používání nás dokonce může dostat do společensky nepříjemných situací. Přijďte se dozvědět, jaké chyby děláte právě Vy a jak je můžete efektivně odstranit, abyste namísto Czenglish používali pravou English.

Seminář je uzpůsoben pro mírně pokročilé, budeme se proto zabývat zejména rozdíly ve větné stavbě, základními chybami ve výslovnosti a nesprávným používáním vybrané slovní zásoby. Odstranění těchto chyb a uvědomění si elementárních rozdílů mezi oběma jazyky vám pomůže podstatně zlepšit mluvený i písemný projev a usnadní další studium angličtiny.

Pokud Vás seminář zaujme, rádi Vás uvítáme také na jeho pokračování pro pokročilejší:

V naší jazykové škole pak s výukou angličtiny můžete pokračovat buďto v rámci individuální výuky angličtiny nebo v rámci firemní výuky angličtiny.

Cena:

• 1200 Kč/osoba při přihlášení 2-3 studentů
  • 800 Kč/osoba při prihlášení 4-6 studentů

Neváhejte nás kontaktovat nebo nám zašlete rychlý dotaz níže

Don't speak Czenglish!