Místo výuky

Don’t speak Czenglish! Advanced

Termíny:

• čtvrtek 24. 4. 2020 od 13 do 16,15 hod

Přijďte zapracovat na odstranění čechismů a chyb, které v angličtině děláme právě proto, že naším rodným jazykem je čeština. Dozvíte se, co jsou to tzv. false friends, naučíte se správně používat některá ustálená slovní spojení,  rozebereme typické chyby v gramatice a bavit se budeme i o správné anglické výslovnosti slov a spojení, se kterými Češi nejvíce bojují. Uvedeme si spoustu úsměvných příkladů z praxe a posuneme se zase o krok dále od Czenglish k pravé English.

Tento seminář také pořádáme pro mírně pokročilé:

V naší jazykové škole pak s výukou angličtiny můžete pokračovat buďto v rámci individuální výuky angličtiny nebo v rámci firemní výuky angličtiny.

Cena:

• 1200 Kč/osoba při přihlášení 2-3 studentů
  • 800 Kč/osoba při prihlášení 4-6 studentů

Neváhejte nás kontaktovat nebo nám zašlete rychlý dotaz níže

Don't speak Czenglish! Advanced