Velká soutěž z angličtiny pro studenty středních škol

Studujete na střední škole? Angličtina vám jde levou zadní? Poměřte své znalosti s dalšími studenty a soutěžte o zajímavé ceny!

Podrobnosti o soutěži

• Soutěž spočívá ve vyplnění našeho online testu z angličtiny.
  • Cílem je mít co nejvíce správných odpovědí za co nejkratší čas.
  • Na základě výsledků vyhlásíme první 3 místa.

O co se hraje?

1. místo: poukaz na online výuku angličtiny nebo jiného jazyka v hodnotě 2000 Kč
  1. místo: poukaz na online výuku angličtiny nebo jiného jazyka v hodnotě 1000 Kč
  1. místo: poukaz na online výuku angličtiny nebo jiného jazyka v hodnotě 500 Kč

Jak se do soutěže zapojit?

Je to jednoduché!

• Nejprve si tady přečtěte, jak náš online test z angličtiny funguje.
  • Vyplňte test.
  • Nezapomeňte uvést kontaktní informace do formuláře na konci testu.
    • Je třeba pravdivě vyplnit jméno, příjmení a telefon.
    • Pozor! Do kolonky email nevyplňujte vlastní email! Místo toho tam uveďte tuto e-mailovou adresu: presto.soutez@gmail.com
  • Vše musíte stihnout nejpozději do 4. 12. 2020.

Vyhlášení vítězů

• Výherce vyhlásíme na našich stránkách nejpozději 7. 12. 2020.   Aktuální informace ohledně vyhlášení vítězů najdete tady. Bohužel se vysktly technické problémy, takže jsme vítěze ještě nemohli vyhlásit včas. Děkujeme za trpělivost, výsledky jsme již zveřejnili.
  • Všem vítězům se ozveme na číslo, které uvedli do kontaktního formuláře.

Právní podmínky soutěže jsou k nahlédnutí tady.

Autor článku:

<h3>Anna Landsmannova</h3>

Anna Landsmannova

Anna Landsmannová vystudovala filologii na FF UK. Celkem ovládá 4 jazyky - češtinu, angličtinu, španělštinu a korejštinu. Své teoretické i praktické znalosti cizích jazyků využívá při psaní edukativních článků.